Kostuseva debijā paņēma punktu

04.10.2016 07:04

Florbola klubs “Kurši” savā pirmajā spēlē jaunā galvenā trenera Mihaila Kostuseva vadībā Latvijas virslīgas izbraukuma mačā pagarinājumā ar 6:7 (2:1, 2:1, 2:4) piekāpās “Bauskai”.

Liepājnieki labi sāka spēli, kurā “Kurši” dominēja gan kopējā snieguma ziņā, gan vērtējot metienu skaitu pa sāncenšu vārtiem. Statistikā viesi šajā elementā bija pārāki ar 39-30, tomēr mūsējo galvenais treneris M. Kostusevs par šādiem skaitļiem ir neizpratnē, jo dzīvē “Bauskas” metienu skaits šķitis mazāks. Tiesa, treneris atzīst, ka pēdējā trešdaļā mājinieki pamodās.

Kovaļevskis, Klamers, Siliņš un Pupils pirmajos divos periodos guva četrus vārtus, dodot kuršiem pārsvaru ar 4:2, bet mājinieki trešās trešdaļas pirmajā pusē trīs minūšu laikā ne tikai likvidēja deficītu, bet arī izvirzījās minimālā vadībā.

Neizšķirtu atjaunoja Freimanis, bet Kostuseva gols 56. minūtē nodrošināja “Kuršiem” neizšķirtu pamatlaikā, taču uzvarēt liepājniekiem neizdevās arī šīs sezonas otrajā pagarinājumā.

“Gājām uz uzvaru, vairāk koncentrējāmies savai spēlei, bet mums neizdevās tas, ko gribējām, neizpildījām to, ko bijām izrunājuši,” par spēli saka M. Kostusevs. Jautāts par galvenajām problēmām, Mihails uzskaita: “Varbūt, ka bumbiņas pārspēle, savlaikus nenomainīšanās, epizožu sasteigšana, ātrie pretuzbrukumi. Lai arī ļoti daudz metām pa vārtiem, momentu realizācija nebija tāda, kādai tai vajadzēja būt.”

Vakar apritēja nedēļa, kopš M. Kostusevs ir “Kuršu” spēlējošais galvenais treneris. Ar secinājumiem par komandas spēku viņš pagaidām nesteidzas, atzīstot, ka vēl nav iepazinis visu spēlētāju stiprās un vājās puses. “Daudzus zinu, bet man vēl ir jāieiet ritmā kā spēlējošam trenerim. Laikam, ka būs pagājuši kādi trīs vai četri gadi, kad pēdējo reizi to darīju. Lēnām ieiešu ritmā, komanda arī ieiet mūsu izrunātajā ritmā, tajā, ko mēs kā komanda gribam sasniegt. Es domāju, ka ar katru spēli viss uzlabosies,” saka Mihails Kostusevs.

Svētdien, 9. oktobrī pulksten 17 “Kurši” savā laukumā tiksies ar “Valmieru”, kas ir zaudējusi visās trīs sezonas spēlēs.