Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Kurši 2” piekāpjas “Madonai”

14.02.2009 15:44

Aizvadītajā svētdienā ”Kurši 2” devās, iespējams, savā vistālākajā 1. līgas izbraukuma spēlē uz Madonu. Tā kā spēles sākums bija paredzēts 13:00, tad aptuveni 400km tālais ceļojums liepājniekiem sākās jau agri no rīta, kad citi cilvēki vēl saldi gulēja un sapņoja.

Protams, ka nebija nekāds brīnums par to, ka spēles sākumā dominēja vairāk mājnieki. Arī pie pirmajiem vārtiem pirmie tika ”Madonas” spēlētāji. Renārs Vārsbergs 5. minūtē izmanto to, ka mājnieku spēlētāji nenosēžas priekšā bumbiņai un pēc soda izspēles gūst pirmos vārtus. ”Kurši 2” uz šiem vārtiem atbild pēc 3 minūtēm, kas spēlējot vairākumā Edgars Lapiņš raida bumbiņu tukšos vārtos pēc Maira Gertsona piespēles. 13. minūtē mājnieki atkārtoti izvirzījās vadībā pie tam spēlējot mazākumā, taču ”Kurši 2” arī uz šiem vārtiem spēja atbildēt, kad minūti pirms perioda beigām no vārtu priekšas precīzs bija Mārtiņš Finks. Pēc pirmā perioda rezultāts neizšķirts 2:2.

Otrajā periodā, kad spēlētas bija 4. minūtes, mājnieki vēlreiz izvirzījās vadībā realizējot skaitlisko vairākumu. Ar to arī varēja uzskatīt, ka otrais periods bija beidzies, jo vairāk ievērojamu notikumu nebija. Vien tas, ka ”Kurši 2” nespēja realizēt sev tik lieliskās iespējas, jo pēdējā brīdī, kad jau bija jābūt vārtiem vai nu lieliski spēlēja ”Madonas” vārtsargs, vai nu viesu spēlētājiem vienkārši nepaveicās un neizdevās raidīt bumbiņu vārtos. 5. minūtes līdz perioda beigām mājniekiem rodas iespēja savu pārsvaru dubultot, jo uz viesu vārtiem tiek nozīmēts soda metiens, taču Reinim Zdanovskim neizdodas pārspēt Mārtiņu Saulīti. Otrais periods noslēdzās ar minimālu mājnieku pārsvaru 3:2.

Trešais periods iesākās ar mājnieku komandas noraidījumu, taču viesi to nespēja realizēt. Kā vēlāk izrādījās ”Kurši 2” tieši tāpat kā otrajā periodā, nespēja ne reizi raidīt bumbiņu pretinieku vārtos, turpretim ”Madona” to izdarīja vēl divas reizes. Vispirms 47. minūtē no vārtu priekšās precīzs bija Reinis Zdanovskis, bet kad bija atlikušas nepilnas 5. minūtes līdz spēles beigām vārtus guva Renārs Vārsbergs. Jāpiebilst, ka mājnieki varēja arī gūt trešos vārtus, jo otro reizi spēlē uz ”Kurši 2” vārtiem tika nozīmēts soda metiens, taču arī otro reizi Mārtiņš Saulītis palika nepārspēts. Līdz ar to spēlei beidzoties gala rezultāts 5:2 par labu ”Madonas” florbolistiem, bet liepājniekiem nācās doties tālo gabalu mājās bez punktiem un ar rūgtumu sirdī.

Mājnieku rindās rezultatīvākie spēlētāji bija Renārs Vārsbergs un Reinis Zdanovskis ar 3 punktiem. Viesu rindās to bija veseli trīs: Mārtiņš Finks, Edgars Lapiņš un Mairis Gertsons katram pa punktam.