Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

“Kurši” ar 12:6 sakauj “Jelgavas novadu”

18.01.2015 09:15

Virslīgas debitante “Jelgavas novads” līdz šim trijās spēlēs bija guvusi pa pieciem vārtiem, bet vakar, uzņemot savā laukumā Liepājas “Kuršus”, pirmo reizi iemeta sešus golus. Jāsaka, ka jelgavnieki, lai arī spēlēja tikai divās pilnās maiņās, spēles pirmo pusi aizvadīja ļoti labi – mača sākumā viņi izvirzījās vadībā ar 2:0, pirmo periodu uzvarēja ar 3:2, bet 34.minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts – 5:5. Cīņas turpinājumā tomēr izpaudās liepājnieku pārākums – pēc otrās trešdaļas tieši viesi atradās vadībā ar 8:5, bet visā spēlē “Kurši” izvirzījās vadībā ar 12:6, turnīra tabulā ierakstot trīs punktus un turnīra tabulā ar 28 punktiem pakāpjoties uz 7.vietu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vienu vārtu autors Oskars Bergmanis, bet rezultatīvākie bija Kaspars Klamers, Gints Siliņš un Miķelis Krūms – visiem pa trim punktiem. Par labāko starp jelgavniekiem atzina Imantu Lastovski, kuram 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Artim Leinišam, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Mārtiņš Zvidra.

“Jelgavas novads” – “Kurši” 6:12 (3:2, 2:6, 1:4).