Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

“Kurši” atspēlējās un uzvarēja

15.12.2009 07:01

Pirmo spēli kopš 21. novembra ir aizvadījusi florbola komanda “Kurši”, kas viesos divreiz likvidēja divu vārtu deficītu un izrāva uzvaru ar 4:3 (0:0, 0:2, 4:1) pret vienību “Bauska”.

Vairāku spēlētāju slimības dēļ kurši Latvijas virslīgas spēles nebija aizvadījuši kopš novembra beigām. Spēlē Mēmeles sporta namā pirmo periodu abas vienības pabeidza bez vārtu guvumiem, bet otrajā trešdaļā viesi baušķeniekus nomētāja vienos vārtos, tomēr bumba divas reizes pabija pretējos – liepājnieku – vārtos. Laukuma saimnieki demonstrēja apbrīnojamu realizāciju – precīzi bija abi mājinieku metieni pa Imanta Vīnkalna cietoksni.

Pēdējās trešdaļas ievadā vienu vārtus kuršiem atguva Miķelis Krūms, bet perioda vidū FK “Bauska” atkal bija divu bumbiņu pārsvars – 51. minūtē 3:1. Tomēr pamatlaika pēdējo piecu minūšu laikā liepājnieki izrāva uzvaru – Ģirts Ansons panāca 2:3, bet tad divus vārtus pēc kārtas guva Gints Siliņš. Liepājniekiem trešo uzvaru pēc kārtas nodrošināja komandas rezultatīvākā spēlētāja precīzais raidījums 22 sekundes līdz cīņas beigām.