Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Kurši/Ekovalis” piedzīvo smagu zaudējumu

05.01.2018 23:22

Šovakar, 5. janvārī, Talsos notika Jaunā gada pirmā spēlē ELVI florbola līgā vīriešiem – abu Kurzemes komandu derbijā ļoti pārliecinošu panākumu svinēja mājiniece “Talsu NSS/Krauzers”, kas ar 10:1 sakāva Liepājas vienību “Kurši/Ekovalis”. Uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem rezultatīvākais bija Jānis Ragovskis.

“Talsu NSS” jau pirms šīsdienas mača ar 21 punktu atradās izslēgšanas spēļu zonā, bet komanda “Kurši/Ekovalis” uz tādu godu ar 13 punktiem bija tikai teorētiskas cerības. Jāpiebilst, ka abas Kurzemes komandas tieši ar savstarpējo cīņu, kas notika Liepājā, sāka šo sezonu – 17. septembrī ārkārtīgi spraigā mačā uzvaru tikai papildlaikā ar 5:4 svinēja viesi talsinieki.

Šīvakara spēles pirmajā periodā pārliecinošāk par visiem darbojās abu komandu vārtsargi – 0:0. Toties otrās trešdaļas pašā sākumā rezultātu atklāja liepājnieki – pēc Ginta Siliņa metiena “Kurši/Ekovalis” izvirzījās vadībā ar 1:0. Nez vai Liepājas florbolistiem pat vismurgainākajos sapņos varēja parādīties, ka šis gols šoreiz bija arī viņu goda vārti. Tomēr tā notika, jo talsinieku vārtu vīrs Valters Kasjaņenko atlikušajās gandrīz 39 minūtēs vairs netika pārspēts ne reizes, toties liepājnieku vārtos tika sabērtas veselas desmit bumbiņas. Izlīdzinājumu 27. minūtē panāca Oskars Bergmanis (1:1), 29. minūtē Armans Budreika vadībā jau izvirzīja laukuma saimniekus – 2:1, bet pēc otras trešdaļas Talsu komandai bija jau triju vārtu pārsvars – 4:1. Pēdējā periodā mājinieki guva vēl sešus vārtus un “Talsu NSS/Krauzers” varēja svinēt savu šīs sezonas pārliecinošāko panākumu – 10:1.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts Matīss Fogelis, kura kontā viens vārtu guvums. Pa 2 (1+1) punktiem savāca Artis Raitums un Armands Budreika, 3 (2+1) punkti Oskara Bergmaņa kontā, bet rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Jānis Ragovskis. Labākā spēlētāja balvu Liepājas komandā saņēma vienīgo vārtu autors Gints Siliņš. Komandai “Talsu NSS/Krauzers” pēc šīs uzvaras turnīra tabulā jau ir 24 punkti un 6. vieta, bet Liepājas florbolistiem joprojām 13 punktu un 11. jeb priekšpēdējā vieta.