Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Kurši” grauj “Ozolniekus”

Latvijas florbola 1. līgā Liepājas ”Kurši FSS” aizvadītajā kārtā nepažēloja savus oponentus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Pēc šī panākuma ”Kurši FSS” Rietumu divīzijā iekārtojušies vadošajā trijniekā.

29.10.2022 16:45

FK ”Kurši FSS” – FK ”Ozolnieki/JN” 8:2 (4:1, 1:1, 3:0).

Mājinieki līdz 13. minūtei iekrāja 3:0 pārsvaru, bet kopiespaidu pirmajam periodam pabojāja ielaistais gols, cīnoties skaitliskajā vairākumā.

Trešdaļas izskaņā Renārs Eglītis atguva trīs vārtu handikapu, un šādu priekšrocību mūsējie saglabāja arī pēc nospēlētām 40 minūtēm.

Otrajā periodā abas vienības apmainījās ar vieniem vārtiem un ar vienu nerealizētu soda metienu. Svarīgs gols tika iemests jau noslēdzošā perioda ievadā, un pretinieku pretestība tika salauzta.

Mājinieku rindās pa vieniem vārtiem guva astoņi florbolisti, bet pie vismaz viena rezultativitātes punkta tika 11 spēlētāji.

Liepājnieku sastāvā par mača vērtīgāko spēlētāju nosauca Uvi Uldi Rozentālu. 19. novembrī FK ”Kurši FSS” izbraukumā spēkosies ar ”Ķekavas Bulldogs”.