“Kurši” krīt kaujā pret līderiem

24.01.2011 07:01

FK “Kurši” savā nedēļas nogales vienīgajā florbola virslīgas spēlē izbraukumā ar 3:15 (1:4, 1:7, 1:4) kapitulēja turnīra līdervienībai “RTU/Inspecta.

Kaut arī liepājnieki zaudēja ar graujošu rezultātu, vienu reizi spēlē mūsējie bija pat vadībā – jau 47 sekundes pēc cīņas sākuma kuršus vadībā izvirzīja Ģirts Ansons. Mājiniekiem rezultātu izdevās izlīdzināt tikai perioda vidū, drīz vien viņi izvirzījās vadībā, bet pārsvaru 4:1 panāca ar diviem gūtiem vārtiem pēdējo 67 sekunžu laikā, turklāt ceturto golu iemeta vienu sekundi pirms pārtraukuma.

Otrā perioda ievadā studenti mūsējos nežēloja, drīz vien bija vadībā ar 8:1 un mača turpinājumā savu pārsvaru tikai palielināja. FK “Kurši” labā vēl vārtus guva Miķelis Krūms un Elans Zīverts. “RTU/Inspecta” rindās viens no rezultatīvākajiem bija bijušais “Kuršu” spēlētājs Edžus Bunka, kura rēķinā 4 (2+2) punkti.

Šonedēļ “Kurši” aizvadīs divas svarīgas spēles – sestdien viesos tiksies ar FK “Bauska”, bet svētdien, 30. janvārī, pulksten 17 savā laukumā uzņems “Rubeni”.