Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Kurši otrie Rīgas turnīrā

23.08.2018 07:05

Florbola klubs “Kurši/Ekovalis” neilgi pirms Latvijas virslīgas jaunās sezonas sākuma izcīnīja 2. vietu turnīrā “Unihoc Riga Cup”, kurā piedalījās 24 vīriešu vienības. Finālā mūsējie ar 2:3 piekāpās komandai “Team Riga”.

Liepājnieki Ķīpsalā notikušo turnīru iesāka ar graujoši uzvarētu spēli pret “NND Rīga” komandu, ko kurši saplosīja ar 14:0. Divu nākamo spēļu rezultāti liecināja par līdzvērtīgāku cīņu, un abās spēlēs “Kuršu/Ekovaļa” vienība uzvarēja ar 2 vārtu pārsvaru. Ar 5:3 mūsējie pārspēja somu vienību “Ezelin Rappaajat”, bet C apakšgrupas noslēdzošajā mačā Liepājas florbolisti ar 3:1 pieveica Ķekavas buldogus.

Izslēgšanas spēles kurši sāka ar Cēsu komandas “Fono” sakaušanu – 11:0, bet trijos nākamajos mačos mūsējie spēkojās ar Latvijas galvaspilsētas komandām. Ceturtdaļfinālā liepājnieki ar 2:0 pieveica “Rīga Rockets” kolektīvu”, bet pusfinālā ar 6:4 pārspēja “Bigfoots Rīga/BRGD”.

Finālspēlē pret “Team Rīga” vienību pirmajā periodā rīdzinieki divreiz izvirzījās minimālā vadībā, bet liepājnieki abas reizes panāca neizšķirtu. Pirmoreiz rezultātu izlīdzināja Ivo Popovs, bet rezultātu 2:2 panāca Ingars Jansons. “Team Rīga” minimālu uzvaru nodrošināja otrā perioda beigu daļā, kad guva vārtus 2 sekundes pēc Raita Buša noraidījuma beigām.

Par “Kuršu/Ekovaļa” rezultatīvāko spēlētāju turnīrā ar 13 (7+6) punktiem kļuva Mihails Kostusevs, bet pa 11 punktiem sakrāja Ivo Popovs un Kaspars Klamers, kurš lielāko daļu pagājušās sezonas izlaida veselības problēmu dēļ. Rīgas turnīrā 8 (6+2) punktus nopelnīja Kristaps Ošs-Ervics, kurš iepriekšējā sezonā iepauzēja ar florbola spēlēšanu.

Šonedēļ Liepājā notikušajā pārbaudes spēlē “Kurši/Ekovalis” ar 10:5 uzvarēja “Talsu NSS/Krauzers” komandu.

Latvijas florbola virslīgas 2018./2019. gada sezonas pirmo spēli liepājnieki aizvadīs 9. septembrī savā laukumā pret 2018. gada Latvijas ceturto spēcīgāko komandu “Rubeni”.