“Kurši” pārliecinoši uzvar “Rubeni”

20.01.2013 16:58

Šodien, 20. janvārī, savu pirmo 2013. gada Latvijas florbola virslīgas spēli mājās aizvadīja FK “Kurši”, kas Liepājas Olimpiskajā centrā ar 12:5 uzvarēja “Rubenes” florbolistus.

Liepājas olimpiskajā centrā notikušās spēles rezultātu 7.minūtē atklāja “Kuršu” rezultatīvākais spēlētājs Gints Siliņš (1:0), tomēr pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts – 2:2. Otrajā trešdaļā divas reizes vadībā spēja izvirzīties “Rubene” (4:3 un 5:4), tomēr dažas sekundes pirms otrā pārtraukuma pašu savos vārtos raidītā bumbiņa rezultātu atkal padarīja neizšķirtu – 5:5. Toties pēdējā periodā laukumā pārliecinoši dominēja mājinieki, kuri spēja gūt veselus septiņus beatbildes vārtus, un uzvarēt ar 12:5.

Uzvarētāju rindās ar “hat-trick” izcēlās Gints Siliņš, pa trim rezultativitātes punktiem arī Kasparam Klameram un Elanam Zīvertam. Labākā spēlētāja gods gan tika liepājnieku vārtsargam Mārtiņam Saulītim, kurš atvairīja 37 no 42 pretinieku metieniem. Par labāko “Rubenes” spēlētāju tika atzīts Ivars Jēkabsons, kuram tāpat kā Tomam Kirmužam, Ingaram Matisonam un Reinim Mirkšam pa 2 (1+1) punktiem. Pēc šī panākuma Liepājas “Kurši” turnīra tabulā ar 22 punktiem pakāpās uz 7.vietu.