Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Kurši” pārspēj ulbrokiešus un piesakās uz 6.vietu

15.02.2015 02:14

Ģirts Gertsons

Liepājas “Kurši” vienu no saviem smagākajiem zaudējumiem šosezon piedzīvoja viesojoties pie “Ulbrokas/FS Masters” – 2:8. Šodien liepājniekiem, uzņemot Ulbrokas komandu savā laukumā, bija iespēja revanšēties. Tiesa, spēles gaitā tāda iespēja pat vairākas reizes šķita visai apšaubāma. Jau 3.minūtes beigās mājinieki nonāca zaudētājos ar 0:2, bet ātri vien spēja atbildēt ar diviem precīziem metieniem – 2:2. 16.minūtē “Kuršiem” vēlreiz bija divu vārtu deficīts (2:4), tomēr, dodoties pirmajā pārtraukumā, uz tablo atkal bija līdzsvars – 4:4. Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti – “Ulbroka/FS Masters” trešo reizi izvirzījās vadībā (5:4). 46.minūtē rezultāts kļuva 6:4 viesu labā, bet tad sekoja pamatīga laukuma saimnieku ofensīva, kas izpaudās četros pēc kārtas gūtos vārtos – 8:6, pirmo reizi vadībā bija Liepājas komanda. Līdz pamatlaika beigām vēl bija sešas minūtēs, bet ulbrokieši spēja atgūt tikai vienus vārtus. “Kurši” svinēja smagi nākušu uzvaru ar 8:7, kas liepājniekiem turnīra tabulā ļāva ar 41 punktu pakāpties uz 6.vietu, apsteidzot tieši šīsdienas pretiniekus.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts divu vārtu autors Kaspars Klamers, rezultatīvāks par viņu ar 3 (1+2) punktiem bija Gints Siliņš. Labākā spēlētāja balvu ulbrokiešu rindās saņēma vārtsargs Edgars Augstkalns, kurš atvairīja 25 pretinieku metienus. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (2+2) punktiem bija Edžus Ceriņš.

“Kurši” – “Ulbroka/FS Masters” 8:7 (4:4, 0:1, 4:2).