Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Kurši” revanšējas “Pārgaujai” (video)

07.10.2012 16:45

Šovakar tika aizvadīta viena Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle – Liepājas “Kurši”, kā jau bija solījuši, revanšējās Stalbes “Pārgaujai” par sezonas atklāšanas spēlē sagādāto zaudējumu – 8:6. Uzvarētāju rindās ar 4 (2+2) punktiem izcēlās Kaspars Klamers.

Spēles pirmajā periodā gan izskatījās, ka liepājnieku solītā revanša vismaz šoreiz nebūs, jo pēc diviem Laura Ābola precīziem raidījumiem ar 2:0 vadībā izvirzījās SK “Pārgauja”. Tikai pirms paša pārtraukuma Kaspars Klamers rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 1:2. Otrajā trešdaļā vēl trīs vārtus pēc kārtas guva “Kurši”, izvirzoties vadībā ar 4:2. Līdz otrajām pārtraukumam brāļi Baloži (Ingus un Ivo) atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 4:4. Pēdējais periods sākās ar vēl vienu laukuma saimnieku izrāvienu, kuri guva četrus vārtus pēc kārtas – 8:4. Pārliecinoša uzvara liepājniekiem tomēr neizdevās, jo mača izskaņā stalbieši ļoti centās glābt punktus un spēja divus vārtus atspēlēt – 6:8.

Rezultatīvākais “Kuršu” sastāvā šoreiz bija Kaspars Klamers, kurš izcēlās ar 4 (2+2) punktiem un tika atzīts par labāko savā komandā. “Pārgaujas” rindās tāds pats gods tika Laurim Ābolam, kura kontā trīs gūti vārti. Ar 3 (2+1) punktiem viņam palīdzēja Ivo Balodis.