“Kurši” sīvā cīņā zaudē “Lielvārdei”

09.03.2013 17:33

Šovakar FK “Kurši” mājās trešajā ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 7:8 zaudēja virslīgas regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai “Lielvārde”.

“Lielvārde” pēc diviem ļoti pārliecinošiem panākumiem pār “Kuršiem” savā laukumā Liepājā bija ieradusies tikai pēc uzvaras, pretējā gadījumā lielvārdiešiem vēju pilsētā nāktos palikt pa nakti, lai rīt vēlreiz krustotu nūjas ar liepājniekiem. Tomēr pretī šoreiz bija pavisam cita komanda, lai arī tajās pašās formās – pirmā perioda sākumā mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:1. Ar pamatīgu piepūli “Lielvārdei” izdevās vēl pirmās trešdaļas laikā panākt izlīdzinājumu (3:3), bet otrā perioda sākumā pat izvirzīties vadībā ar 4:3. Tomēr arī laukuma saimnieki atbildēja ar diviem precīziem metieniem – 5:4. Pēdējā trešdaļā viesi izvirzījās vadībā ar 8:6 un ar ar lielām grūtībām nosargāja uzvaru – 8:7, bet sērijā – 3:0.