Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

“Kurši” Spuņciemā notriec “raķetes”

04.02.2017 09:33

Ļoti svarīgu uzvaru cīņā par vietu ELVI florbola līgas vīriešiem labāko astoņniekā izcīnījis Liepājas klubs “Kurši”, kas Spuņciemā ar 10:5 sakāva Rīgas komandu “Rockets”. Labākais un rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) punktiem bija Rolands Kovaļevskis.

“Kurši” ar 18 punktiem ieņēma 8.vietu turnīra tabulā, bet “Rockets” atrodas vienu pozīciju augstāk – 25 punkti. Ņemot vērā, ka liepājniekiem burtiski uz papēžiem min vēl divas izslēgšanas spēļu pretendentes – FK “Rīga” ar 18 punktiem un “Ķekava” ar 17 punktiem, tieši viņiem šī spēle bija ārkārtīgi svarīga. Cīņu labāk sāka laukuma saimnieki – jau 2.minūtes sākumā Mārtiņš Jānis Mende atklāja rezultātu (1:0), bet vēl pēc divām Henrijs Uzraugs to jau dubultoja – 2:0. Pirmā perioda otrajā pusē laba ofensīva padevās viesiem, kuri pēc Mārtiņa Vēja, Rolanda Kovaļevska un Ingara Jansona metieniem vadības grožus pārņēma savās rokās – 3:2. Arī otro trešdaļu nedaudz veiksmīgāk aizvadīja Liepājas florbolisti, kuri ieguva jau divu vārtu pārsvaru – 5:3. Spēles pēdējā nogrieznī “Kurši” sekmīgi turpināja iesākto, gūstot vēl piecus vārtus, kamēr mājinieki spēja atbildēt ar tikai diviem precīziem metieniem 10:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Rolands Kovaļevskis, kurš ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. Ar “hat-trick” izcēlās Mārtiņš Vējš, 3 (2+1) punkti Ričardam Dēvitam, bet Ingars Jansons iemeta divus golus. Par labāko starp “Rockets” florbolistiem atzina vienu vārtu autoru Gintu Timoško, bet divi goli Henrija Uzrauga kontā. FK “Kurši” turnīra tabulā joprojām ieņem 8.vietu, bet nu liepājniekiem ir jau 21 punkts.

“Rockets” – FK “Kurši” 5:10 (2:3, 1:2, 2:5).

Metienu attiecība: 40:41 (12:11, 14:14, 14:16).

Rezultatīvākie:

“Rockets” – Henrijs Uzraugs 2 (2+0), Gints Timoško 1 (1+0), Miķelis Dravnieks 1 (1+0), Mārtiņš Jānis Mende 1 (1+0), Raitis Ozols 1 (0+1), Mārtiņš Brigmanis 1 (0+1), Dinārs Vaitaitis 1 (0+1), Edžus Bunka 1 (0+1).

FK “Kurši” – Rolands Kovaļevskis 5 (3+2), Mārtiņš Vējš 3 (3+0), Ričards Dēvits 3 (2+1), Ingars Jansons 2 (2+0), Miķelis Krūms 2 (0+2), Kaspars Klamers 2 (0+2), Ivo Popovs 1 (0:1), Edgars Freimanis 1 (0+1).