Pirmdiena, 20. maijs Venta, Salvis, Selva

“Kurši” uzvar “Bausku” (video)

20.11.2011 16:44

Šodien, 20. novembrī, Latvijas florbola virslīgas mājas spēli aizvadīja florbola klubs “Kurši”, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņēma viesus no Bauskas.

Spēli Liepājas Olimpiskajā sporta centrā abas komandas uzsāka labā noskaņojumā, jo iepriekšējā dienā bija tikts pie uzvaras. Pirmie Liepājā varēja gavilēt viesi, kuri jau 2. minūtē izvirzījās vadībā ar 1:0. Tomēr “Kurši” nepalika atbildi parādā – līdz pirmajam pārtraukumam divus vārtus guva Normunds Jansons – 2:1. Otrā trešdaļā pagāja sīvā cīņā, bet noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 3:3. Pēdējā perioda sākumā vadībā ar 4:3 izvirzījās baušķenieki, bet tad četrus vārtus pēc kārtas guva laukuma saimnieki, praktiski izšķirdami spēles likteni – 7:4. Viss, ko atlikušajā laikā iespēja “Bauska” – nedaudz samazināt pretinieku pārsvaru – 5:7. Uzvarētāju rindās ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Normunds Jansons, bet par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Mārtiņš Saulītis.

“Kurši” – FK “Bauska” 7:5 (2:1, 1:2, 4:2)