Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

“Kurši” uzvar “Pārgauju” un nostiprinās “play off” zonā

01.02.2015 11:15

Liepājas Olimpiskajā centrā vakar notika spēle par 7.vietu turnīra tabulā starp mājinieci “Kurši” un Stalbes “Pārgauju”. Jāatzīst, ka cīņa bija ārkārtīgi sīva – līdz pat otrā perioda vidum rezultāts mainījās punkts punktā (3:3 pēc pirmās trešdaļas, 36.minūtē – 4:4). Tikai otrā perioda izskaņā divu vārtu pārsvaru ieguva liepājnieku – 6:4. 47.minūtē “Kurši” panāca jau ievērojamu handikapu – 8:4. Tomēr stalbieši spēja atgriezt intrigu – viņu trīs pēc kārtas gūti vārti laukuma saimnieku pārsvaru samazināja līdz minimumam – 57.minūtē tikai 8:7. Tomēr panākt izlīdzinājumu “Pārgaujai” neizdevās – 59.minūtē ar rezultatīvu metienu punktu spēlei pielika liepājnieks Ingars Jansons – 9:7. Pēc šī panākuma “Kurši” ar 35 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 7.vietā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Miķelis Krūms, kura kontā viena rezultatīva piespēle. Viņa komandas biedram Ingaram Jansonam 4 (2+2) punkti, Kasparam Klameram 3 (2+1) punkti. Par labāko starp Stalbes florbolistiem atzina vārtsargu Renāru Arāju, kurš atvairīja 24 pretinieku metienus. Rezultatīvākais “Pārgaujas” rindās arī bija Jansons, tikai Kristers, kuram 3 (2+1) punkti.

“Kurši” – SK “Pārgauja” 9:7 (3:3, 3:1, 3:3).