“Kurši” vēlreiz sakauj “RTU/Rockets”

Vienīgā šodien paredzētā ELVI florbola līgas vīriešiem spēle norisinājās Rīgā, kur komanda “RTU/Rockets” uzņēma Liepājas FK “Kurši”. Liepājnieki saviem pretiniekiem ļāva gūt tikai goda vārtus, sakaujot viņus ar 9:1. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem bija spēlējošais treneris Toms Akmeņlauks.

26.02.2022 19:53

Abām komandas nav kvalificējušās izslēgšanas spēlēm. Pirmā riņķa mačā, kas 19. septembrī norisinājās Liepājā, ļoti pārliecinošu uzvaru ar 15:4 guva “Kurši”. Arī atbildes spēles rezultātu atklāja tieši liepājnieki, 4. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Roberts Alonderis (1:0). Pēc pirmā perioda rezultāts bija 2:0, jo golu iemeta arī Gustavs Griezītis. Tikai spēles vidū, kad rezultāts jau bija 4:0, ar vārtu guvumu izcēlās arī rīdzinieki Roberta Kārkliņa personā – 1:4. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija laukuma saimnieku goda vārti. Pēc otrās trešdaļas FK “Kurši” atradās vadībā ar 7:1, bet visā spēlē triumfēja ar 9:1.

Labākā spēlētāja gods uzvarētāju rindās tika Renāram Eglītim, kurš ar rezultativitāti šoreiz gan neizcēlās. Rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija liepājnieku spēlējošais treneris Toms Akmeņlauks, Kasparam Klameram trīs rezultatīvas piespēles, divus golus iemeta Gustavs Griezītis, bet pa 2 (1+1) punktiem savāca Ralfs Polis un Raitis Bušs. Par labāko Rīgas komandā atzina goda vārtu autoru Robertu Kārkliņu. Pēc šīs spēles Liepājas komandai “Kurši” turnīra tabulā ir 15 punktu un 10. vieta, kuru pazaudēt tā vairs nevar. Rīgas “RTU/Rockets” ar 12 punktiem atrodas vienu pakāpienu zemāk.

“RTU/Rockets” – FK “Kurši” 1:9 (0:2, 1:5, 0:2)