“Kuršiem” otrā uzvara pēc kārtas – sakauta pastarīte “Bauska”

17.12.2016 20:30

Aizejošo gadu labā noskaņojumā pavadīs Liepājas komanda “Kurši”, kas šodien savā laukumā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē ar 9:3 sakāva turnīra pastarīti “Bausku”.

Liepājniekiem, kuru rindās ar 5 (3+2) punktiem izcēlās spēlējošais treneris Mihails Kostusevs, tā bija jau otrā uzvara pēc kārtas, bet tikai ceturtā šosezon. Liepājas “Kurši” šodien savā laukumā uzņēma FK “Bauska” florbolistus, kuri bija piedzīvojuši trīs zaudējumus pēc kārtas, bet turnīra tabulā ieņēma pēdējo vietu. Jau pirmā perioda laikā liepājnieki pieteica savas pretenzijas uz uzvaru un trim punktiem šajā mačā – 8.minūtē Kārlis Pupils atklāja rezultātu (1:0), bet 16.minūtē, kad mājinieki guva vārtus, spēlējot skaitliskajā mazākumā, rezultāts bija jau 6:0.

Otrajā trešdaļā baušķenieks Toms Niedre guva divus vārtus savas komandas labā (2:6), bet pirms pēdējā perioda “Kuršiem” bija piecu vārtu pārsvars – 7:2. Arī pēdējā trešdaļā Bauskas komandai neizdevās lauzt spēles gaitu – liepājnieki svinēja otro uzvaru pēc kārtas, kas kopumā viņiem bija jau ceturtā – 9:3.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju sastāvā tika pasniegta vārtsargam Kristiānam Ķīlim, kurš atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 5 (3+2) punktiem bija spēlējošais treneris Mihails Kostusevs, pa diviem goliem iemeta Rolands Kovaļevskis un Mārtiņš Vējš, 2 (1+1) punkti Edgara Freimaņa kontā. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Reini Kirilko, kurš sev atvēlētajā laikā tika galā ar 22 no 26 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais ar diviem vārtu guvumiem bija Toms Niedre. Liepājas “Kuršiem” pēc šī panākuma ir 12 punktu, turnīra tabulā viņi pakāpās uz 8.vietu.