“Kuršiem” otrais panākums

Latvijas florbola 1. līgas Rietumu zonas regulārā turnīra spēlē FK “Kurši FSS” savā laukumā ar 7:3 (2:0, 1:1, 4:2) pieveica “RTU Rockets 1”. Liepājnieki sezonas ievadā trijās spēlēs guvuši divus panākumus.

05.10.2022 06:03

Spēles pirmajā periodā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Kārlis Lamberts, bet viesiem bija iespēja rezultātu samazināt, spēlējot skaitliskajā vairākumā. Mūsējie mazākumu izturēja, tomēr otrās trešdaļas vidū rīdzinieki samazināja deficītu līdz minimumam.

33. minūtē Toms Peniķis realizēja skaitlisko vairākumu, tādējādi mājiniekiem samērā ātri atjaunojot divu vārtu pārsvaru.

Cīņas noslēdzošais posms aizritēja krietni rezultatīvākā gultnē, vienībām gūstot sešus golus.

Astoņu minūšu laikā komandas īsā laika sprīdī apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, bet perioda vidū liepājnieki visbeidzot nolauza viesu pretestību.

Ar diviem sekmīgiem metieniem izcēlās Endijs Ezeriņš, bet pa reizei vēl pretinieka vārtsargu pārspēja Raitis Bušs un Martins Einiņš. Savukārt par rezultatīvāko spēlētāju mūsējo rindās kļuva Dainis Mašņikovs, kurš atdeva komandas biedriem trīs vārtu nesošas piespēles.

Metienu attiecība šajā duelī bija 35:32 par labu laukuma saimniekiem. Par labāko spēlētāju liepājnieku rindās atzina vārtsargu Mārci Zanderu.

Nākamo maču “Kurši” aizvadīs 9. oktobrī izbraukumā ar “Ogres Vilki/Lielvārde”.