“Kuršiem” pārliecinoša uzvara

14.10.2007 19:55

0

Latvijas florbola virslīgā otro uzvaru izcīnījis FK “Kurši”, kas izbraukumā ar 10:4 (4:3, 1:0, 5:1) apspēlēja “Rīgas” florbolistus, tādējādi pēc piecām aizvadītām kārtām pakāpjoties uz sesto pozīciju. Pēc uzvaras pār Bauskas komandu “Uzvara-lauks” mūsu florbolistus gaidīja vēl viena cīņa ar komandu, kura ir spēkos līdzvērtīga, un panākums pār “Rīgas” florbolistiem liepājniekiem ļautu turnīra tabulā nostabilizēties labāko astoņniekā, kas pēc regulārā čempionāta turpinās cīņas izslēgšanas spēlēs.

Mačs iesākās visai piesardzīgā tempā abu vienību izpildījumā, un pirmajās minūtēs reālu vārtu gūšanas izdevību nebija ne vienai, ne otrai komandai. Pirmajiem atklāt rezultātu izdevās viesiem, kad ar precīzu metienu izcēlās viens no “Kuršu” līderiem – Raitis Bušs. Neskatoties uz to, ka liepājnieki neizmantoja daudz teicamu vārtu gūšanas izdevību un pirmajos divos periodos komandas kapteinis Gints Siliņš nerealizēja divus tā sauktos bulīšus, pirms izšķirošās trešdaļas mūsējie atradās vadībā ar divu vārtu pārsvaru –  5:3. Cīņas beigu daļā rīdzinieki visiem spēkiem centās lauzt spēles gaitu, taču “Kurši” atlikušās minūtes nospēlēja bez īpašām kļūdām un mača galotnē, kāpinot tempu un spēlējot ar divām maiņām, izdzēsa saviem pretiniekiem jebkādas cerības uz atspēlēšanos. Rezultatīvākais FK “Kurši” rindās bija Raitis Bušs, kurš izcēlās ar trim gūtiem vārtiem un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Sestdien pulksten 17 Liepājas 15.vidusskolas sporta zālē FK “Kurši” savā laukumā uzņems pašreizējos turnīra līderus – “Talsu” florbolistus. Jāatzīmē, ka starpsezonas posmā “Talsu” komandā notikušas ievērojamas pārmaiņas – vienībā atgriezusies virkne Latvijas izlases vadošo spēlētāju. Lai arī spēle mūsējiem solās būt ļoti smaga, paši florbolisti atzīst, ka varot pacīnīties par uzvaru arī šajā spēlē.