Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Kuršiem” sezonas sākums izdevies

29.09.2008 17:46

Latvijas florbola virslīgā pie otrās uzvaras trīs aizvadītās spēlēs tikuši “Kuršu” florbolisti, kas savā pirmajā mājas spēlē visai spraigā mača galotnē tomēr spēja nosargāt uzvaru pār “Ķekavas” komandu – 3:2 (1:1, 2:0, 0:1). Pirmā atrādīšanās savu skatītāju priekšā, turklāt jaunajā sporta hallē, kurā iespējams sapulcināt krietni vairāk līdzjutēju nekā līdz šim 15.vidusskolas sporta zālē, “Kuršu” florbolistiem bija parocīga tādā ziņā, ka pretī stājās spēkos līdzvērtīgs pretinieks, jo droši vien šajā sezonā arī “Ķekavas” komanda būs tā, kas, tāpat kā liepājnieki, cīnīsies par iekļūšanu labāko astoņniekā, tātad izslēgšanas spēlēs.

Spēles pirmajās divās trešdaļās mūsu florbolisti laukumā demonstrēja pietiekami labu sniegumu, lai izvirzītos vadībā, taču mājiniekiem bija visas iespējas lielā mērā izšķirt cīņas iznākumu jau pirms pēdējā perioda. Tā droši vien arī būtu noticis, ja liepājnieki realizētu savus teicamos vārtu gūšanas momentus. Jau pirmajās 20 minūtēs uz Ķekavas komandas vārtiem tika nozīmēti divi soda metieni, taču abi no tiem diemžēl palika neizmantoti (pretinieku vārtsargu Jāni Bramani nespēja pārspēt ne Aigars Krickis, ne arī Gints Siliņš). Savukārt otrā perioda beigās bullīti nerealizēja un šajā spēlē hat-trick nespēja gūt Raitis Bušs. Cīņa galotnē izvērtās visai spraiga, jo nepilnas piecas minūtes līdz mača beigām viesi, izmantojot liepājnieku nesaprašanos vārtu priekšā, spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tiesa, vēlreiz pārspēt Imantu Vīnkalnu viņiem neizdevās.

Tikmēr vīriešu otrajā līgā atkal zaudējušas abas mūsu komandas – FK “Liepāja” ar 5:11 piekāpās “Rubenes 1” florbolistiem, bet “Kuršu” otrā komanda ar 3:6 atzina vienības “Fastum/Lielvārde” pārākumu.

Arī nākamo spēli piektdien pulksten 21 FK “Kurši” aizvadīs savā laukumā, kad mūsējo pretinieki būs “Pārgaujas” florbolisti.