Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

“Kuršiem” smags zaudējums pašreizējai līdervienībai

18.01.2010 12:04

Sestdien, 16. janvārī, Latvijas florbola virslīgas spēli Liepājas Olimpiskajā centrā pēc ilgāka pārtraukuma aizvadīja FK “Kurši”, kas spēkojās ar pašreizējiem čempionāta līderiem “Lekrings” florbolistiem un neveiksmīgi aizvadot pēdējo periodu tika piedzīvots smags zaudējums ar rezultātu 3:12.

Jau pirms spēles bija zināms, ka tā solās būt smaga, jo pretiniekos bija pašreizējā virslīgas līdervienība. Diemžēl šoreiz brīnumi nenotika un liepājniekiem nācās samierināties ar zaudējumu, lai gan līdz otrā perioda vidusdaļai laukumā ritēja līdzīga spēkošanās.

Maču abas komandas iesāka diezgan līdzīgi, taču pirmie pie vārtu guvuma tomēr tika viesi, kuri perioda vidū izvirzījās vadībā. Taču notikumiem bagāta bija perioda pēdējā minūte. Vispirms, 27 sekundes pirms perioda beigām izlīdzinājumu liepājniekiem panāca Gints Siliņš, taču tas nebija viss, jo nepilnu sekundi pirms perioda beigām viesi atbildēja ar to pašu, tādējādi, pārtraukumā dodoties minimālā vadībā (1:2).

Otrā perioda sestajā minūtē mājinieki varēja uzgavilēt otro reizi, kad izlīdzinājumu panāca Elans Zīverts. Taču tad komanda apstājās un viesi 10 minūšu laikā guva četrus bezatbildes vārtus, nostādot liepājnieku pavisam nelabvēlīgā situācijā. Pusotru minūti pirms otrā perioda beigām tas pats Elans Zīverts gan rezultāta starpību spēja nedaudz samazināt, taču pirms pēdējām 20 minūtēm joprojām trīs vārtu deficīts – 3:6.

Pēdējais periods liepājniekiem izvērtās par nepatīkamu murgu, jo viesi šajās 20 minūtēs guva sešus vārtus, uz ko liepājnieki atbildēja ar nullīti. Līdz ar to, galarezultātā smags zaudējums “Lekrings” florbolistiem ar rezultātu 3:12.

Uz doto brīdi “Kurši” turnīra tabulā ar izcīnītiem 18 punktiem tikpat aizvadītās spēlēs atrodas 11. vietā, taču nekur tālu nav arī priekšā esošās komandas. Līdz ar to, liepājniekiem joprojām vēl ir salīdzinoši labas iespējas pacelties augstāk.

Nākošo spēli “Kurši” aizvadīs jau šo sestdien, 23. janvārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies “RTU/Inspecta” komanda, kas turnīra tabulā atrodas augstajā 3. vietā. Spēles sākums pulksten 17:00.