Piektdiena, 22. novembris

Vārdadiena: Aldis, Aldris, Alfons

"Kuršiem" trešā uzvara trijās spēlēs  (2)

Atslēgvārdi florbols |

Noslēgušās trīs no četrām šodien paredzētajām Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlēm. Trešo uzvaru trijās spēlēs izcīnīja Kocēnu "Rubene", kas savā laukumā ar 6:4 pieveica "Talsi/Triobet", Cēsu "Lekrings", kas ar tādu pašu rezultātu pārspēja "Madonu", un Liepājas "Kurši", kas ar 5:4 tika galā ar "Ķekavas Bulldogiem".

Sīkstie "Kurši" šovakar Liepājas Olimpiskajā centrā uzņēma pērnās sezonas pastarīšus - "Ķekavas Bulldogu" florbolistus. Lai arī liepājniekiem bija pamatīgs stimuls uzvarēt, jo pārliecinoša panākuma gadījumā viņi turnīra tabulā varēja pakāpties uz 1.vietu, spēles sākums "Kuršiem" nebija veiksmīgs – Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Matīss Jansons ātri vien panāca 2:0 ķekaviešu labā. Pēc pirmā perioda "Ķekavas Bulldogs" atradās vadībā ar 2:1, pēc otrā – ar 3:2. Pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē Nils Meļķis panāca jau 4:2 viesu komandas labā, tomēr sensācija vismaz šoreiz nenotika. 55.minūtē liepājnieki panāca izlīdzinājumu (4:4), bet 57.minūtē Kaspara Klamera piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta Edgars Freimanis – 5:4.

Edgaram Freimanim, kuram tas bija jau otrais vārtu guvums šajā mačā, tika arī labākā spēlētāja balva. Divus vārtus "Kuršu" labā guva arī Kristaps Ošs – Ervics, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Raitis Bušs. "Ķekavas Bulldogu" labā pa diviem vārtiem guva Matīss Jansons un Nils Meļķis, kuram arī labākā spēlētāja gods.

"Kurši" – "Ķekavas Bulldogi" 5:4 (1:2, 1:1, 3:1)Metienu attiecība:
24:20 (6:7, 8:9, 10:4)