Trešdiena, 20. novembris

Vārdadiena: Anda, Andīna, Vigo

"Kuršiem" uzvarai Ulbrokā pietiek ar četriem vārtiem  (2)

Atslēgvārdi kurši | florbols

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēlē Liepājas "Kurši" viesojās pie "Ulbroka/FS Masters" un uzvarēja ar 4:1. Par labāko spēlētāju liepājnieku rindās tika atzīts vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš atvairīja 22 no 23 pretinieku metieniem.

Ulbrokas sporta kompleksā notikušajā spēlē "Kuršiem" vajadzēja tikai astoņas minūtes, lai, pateicoties savas pirmās maiņas veiksmei uzbrukumā, izvirzītos vadībā ar 3:0. Tik rezultatīvam mača sākumam atbilstošs turpinājums gan nesekoja – skatītājiem vajadzēja veselas 30 spēles minūtes, līdz pirmos vārtus "Ulbroka/FS Masters" labā iemeta Kaspars Šķēls – 1:3.

Kā vēlāk izrādījās, tie bija ne tikai pirmie, bet arī vienīgie ulbrokiešu vārti šajā mačā. Punktu spēlei 52.minūtē ar precīzu metienu pielika liepājnieks Raitis Bušs, kurš nostiprināja viesu pārsvaru – 4:1. Par labāko spēlētāju "Kuršu" rindās tika atzīts vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš atvairīja 22 no 23 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākie bija Gints Siliņš ar diviem gūtiem vārtiem un Elans Zīverts ar divām piespēlēm. Labākā spēlētāja gods Ulbrokas komandā tika Kasparam Miķelsonam.