Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

“Kuršiem” zaudējums ar 3:13

04.01.2015 20:06

Pie pārliecinošas uzvaras Latvijas vīriešu florbola virslīgas regulārā čempionāta mačā svētdien tika pašreizējie čempioni “Cēsu alus”/”Lekrings”, kas savā laukumā ar 13:3 (2:1, 4:2, 7:0) sagrāva Liepājas “Kurši” komandu.
Lai gan pirmās divas trešdaļas abas komandas aizvadīja visnotaļ līdzvērtīgā cīņā, mājiniekiem izvirzoties vadībā ar 6:3, noslēdzošajā periodā “Cēsu alus”/”Lekrings” pamanījās gūt septiņus bezatbildes vārtus, nodrošinot ļoti pārliecinošu uzvaru.

Uzvarētāju sastāvā ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Pauls Erenbots, turklāt “hat-trick” iespēja arī Aleksandrs Abramovs.

Čempionāta kopvērtējumā “Mogo-RTU”/”Rockets” kontā ir 42 punkti 17 spēlēs, bet tai ar 39 punktiem seko čempione “Cēsu alus”/”Lekrings”, kas gan aizvadījusi par trim mačiem mazāk. Tikmēr uz trešo vietu ar 32 punktiem 15 cīņās pakāpusies “Rīga”, bet no tās par punktu atpaliek “Lielvārde”.

Pie 28 punktiem tikusi Kocēnu “Rubene”, bet punkts mazāk ir “Ulbroka”/”FS Masters” florbolistiem. Tikmēr labāko astoņnieku ar attiecīgi 24 un 22 punktiem noslēdz “Bauska” un Liepājas “Kurši”.

Čempionātā bez gūtiem punktiem cīnās vienīgi “Jelgavas novads”, kas piedzīvojis 16 zaudējumus.