Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Kuršu cietoksnis joprojām neieņemts

09.10.2018 07:02

“Kurši/Ekovalis” Latvijas florbola virslīgas mājas spēlē ar rezultātu 8:3 (2:2, 1:0, 5:1) pārspēja “Lekringu” un savu uzvarēto mājas spēļu sēriju pagarināja līdz astoņiem mačiem.

Liepājnieki šajā spēlē atzīmējās ar visai daudzveidīgu sniegumu uzbrukumā, un rezultativitātes punktus guva deviņi spēlētāji, bet seši kurši guva pa 2 punktiem. Visvairāk vārtu mačā iemeta Siliņš, kurš bija precīzs divas reizes.

Cīņas ievads izvērtās līdzvērtīgs. Mājiniekus piektās minūtes vidū vadībā izvirzīja Klamers, kurš ar metienu tukšā vārtu apakšējā stūrī vairākumā noslēdza mūsējo pretuzbrukumu.

Abpusēji rezultatīva izvērtās pirmā perioda vidusdaļa. Arī viesi realizēja vairākumu, bet liepājnieki pēc nepilnas minūtes ātrajā pārejā izmantoja brīvu teritoriju uzbrukuma kreisajā flangā un Polis atguva minimālu vadību. Pēc pirmā perioda LOC manēžas tablo gan vēstīja par neizšķirtu 2:2.

Otrajā trešdaļā abu komandu aizsardzība dominēja pār uzbrukumu. Šo klusumu perioda galotnē pārtrauca Siliņa gols no nelielas distances pēc Klamera piespēles vēl vienā straujā prettriecienā.

Trešajā periodā jau pārliecinoši dominēja “Kurši/Ekovalis”, kas pēdējās trešdaļas ievadā savu pārākumu apliecināja ar diviem goliem 130 sekunžu laikā. Vēl viens sekmīgs nogrieznis mūsējiem padevās no 48. līdz 58. minūtei, kad Puķīte, Aniņš un Siliņš palielināja kuršu vadību līdz graujošam rezultātam 8:2. Mača pēdējās sekundēs Cēsu komanda trešo reizi pārspēja liepājnieku gados jauno vārtsargu Imbovicu, kuru atzina par labāko spēlētāju mūsējo sastāvā.

“Kurši/Ekovalis” divas nākamās spēles mēneša izskaņā aizvadīs izbraukumā – 27. oktobrī pret “Ķekavu” un 28. oktobrī pret “Ogres vilkiem”.