“Kuršu” florbolisti pagarinājumā uzvar vicečempionus “Mogo-RTU”/”Rockets”

25.10.2015 10:05

Otro uzvaru pēc kārtas “Elvi Florbola līgas” spēlēs sestdien izcīnīja Liepājas komanda “Kurši”, kas izbraukumā ar 9:8 (2:1, 0:4, 6:3, 1:0) pagarinājumā pieveica pagājušās sezonas vicečempionus “Mogo-RTU”/”Rockets”.

Spuņciema sporta hallē “Pīlādzītis” notikušo maču veiksmīgāk sāka viesi, kuri jau 54.sekundē pēc Mārtiņa Vēja precīza metiena izvirzījās vadībā ar 1:0. Arī pēc pirmā perioda liepājniekiem vienu vārtu pārsvars – 2:1. Toties otrajā trešdaļā rīdzinieki Jānis Jansons un Edijs Hammers iemeta katrs pa diviem goliem, izvirzot laukuma saimniekus vadībā ar 5:2. Pēdējā perioda laikā noritēja ārkārtīgi sīva cīņa – “Kurši” ātri vien panāca izlīdzinājumu (5:5), bet 59.minūtes sākumā pēc Oskara Bergmaņa diviem vārtu guvumiem atradās vadībā ar 8:7.

Komandai “Mogo-RTU”/”Rockets” cerības uz uzvaru atgrieza Mārtiņa Brigmaņa gols un pamatlaiks noslēdzās neizšķirti – 8:8. Savukārt pagarinājuma ceturtajā minūtē laimīgu panākumu Liepājas “Kuršiem” ar precīzu metienu nodrošināja Oskars Bergmanis – 9:8.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts tieši Bergmanis, kurš ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija arī rezultatīvākais. Savukārt divus vārtus guva Ingars Jansons.

Tikmēr par labāko starp “Mogo-RTU”/”Rockets” florbolistiem atzina Jāni Jansonu, kuram divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Tikpat rezultatīvs bija arī Edijs Hammers.

Čempionāta līderpozīcijā ar 19 punktiem septiņās spēlēs ir “Lielvārde”, kam ar 14 punktiem seko Cēsu “Lekrings”. Aiz tās ar 13 punktiem atrodas “Mogo-RTU”/”Rockets”, bet septiņas cīņas aizvadījusi un 11 punktus iekrājusi “Valmiera”/VIA.

Desmit punkti tikmēr ir “Ulbroka”/”Masters”, bet par punktu atpaliek septītajā vietā esošie “Kurši”. Astoņus punktus iekrājusi Kocēnu “Rubene”, “Rīga” un “Talsi”/”Krauzers”, kurām ar sešiem punktiem seko “Bauska” un Stalbes “Pārgauja”, kamēr tabulu ar pieciem punktiem noslēdz Ķekavas “Bulldogs”.

“Elvi Florbola līgā” vīriešiem šosezon spēlē 12 klubu komandas, kas vispirms aizvadīs divu apļu regulāro turnīru, pēc kura rezultātiem tiks noskaidrotas astoņas izslēgšanas spēļu dalībnieces. Ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētāji tiks noskaidroti cīņā līdz vienas komandas četrām uzvarām, bet finālā otro reizi pēc kārtas būs tikai viena spēle. Viena spēle noteiks arī bronzas medaļu ieguvējus. Jau zināms, ka izšķirošās spēles par medaļām notiks 2016.gada 9.aprīlī “Arēnā Rīga”.

Savukārt četras komandas, kas nekvalificēsies izslēgšanas spēlēm, saglabājot regulārajā turnīrā iegūtos punktus, aizvadīs divu apļu papildturnīru. Komandai, kura ierindosies pēdējā vietā, būs jāaizvada pārspēles par vietas saglabāšanu “Elvi Florbola līgā” līdz četrām uzvarām ar pirmās līgas komandu, kas pretendēs uz iekļūšanu virslīgā.