Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Lielvārde”/”Fat Pipe” negaidīti piekāpjas “Kurši”/”Ekovalis”

07.01.2018 22:03

Samērā negaidītu zaudējumu “Elvi Florbola līgas” spēlē svētdien piedzīvoja kopvērtējuma līdere “Lielvārde”/”Fat Pipe”, ar rezultātu 5:7 (3:1, 2:5, 0:1) viesos piekāpjoties Liepājas “Kurši”/”Ekovalis” vienībai, kas kopvērtējumā atrodas priekšpēdējā pozīcijā.

Līdz ar to “Lielvārde”/”Fat Pipe” pārtrauca 15 uzvaru sēriju.

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē “Lielvārde”/”Fat Pipe” izvirzījās vadībā ar 4:1, kas liepājniekiem lika veikt vārtsargu maiņu. Vienus vārtus mājinieki atguva jau pēc 40 sekundēm, bet pēc otrās trešdaļas liepājnieki negaidīti jau atradās priekšā ar 6:5. Šajā brīdī arī Lielvārdes komanda nomainīja vārtsargu, bet noslēdzošajās 20 minūtēs salauzt cīņas gaitu vairs nespēja.

Uzvarētājiem ar “hat-trick” izcēlās pieredzējušais Mihails Kostusevs, kuram tieši svētdien bija 30.dzimšanas diena, kamēr pa vieniem vārtiem guva Raitis Bušs, Gints Siliņš, Ričards Dēvits un Arvis Aniņš.

Savukārt Lielvārdes florbolistiem divreiz precīzs bija Antons Žuks, kamēr pa reizei izcēlās Henrijs Uzraugs, Sandris Virsnītis un Atis Blinds.