Trešdiena, 20. novembris

Vārdadiena: Anda, Andīna, Vigo

“Liepājas Universitāte” sakauj “Krustpils” florbolistes

Atslēgvārdi florbols | liepajas universitāte

Sestdien, 19. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadīta viena florbola spēle 1.līgas ietvaros sievietēm, kur pie pārliecinošas uzvaras tika laukuma saimnieces „Liepājas Universitātes” florbolistes, kuras ar rezultātu 12:3 sakāva „Krustpils” komandu, portālu informēja LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis un LOC Mārketinga vadītājs Mārtiņš Sīlis.

Abām komandām šī bija pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Līdz šim labāk bija sekmējies „Krustpils” komandai, kura pirmajās trijās spēlēs bija tikusi pie sešiem punktiem, izcīnot divas uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu. Savukārt „Liepājas Universitātes” florbolistes bija aizvadījušas par vienu spēli mazāk – divos mačos piedzīvojot divus zaudējumus, kopvērtējumā ierindojoties 4. pozīcijā piecu komandu konkurencē.

Neskatoties uz pirmo spēļu rezultātiem liepājnieces savu skatītāju klātbūtnē šo maču iesāka vairāk nekā apņēmīgi, pirmā perioda izskaņā izvirzoties vadībā pat ar (5:0). Zīmīgi, ka četrus no pieciem vārtiem bija guvušas māsas Mičules – trīs vārti Karīnas, bet viens precīzs raidījums Kristīnes rēķinā.

Pēc otrā perioda mājinieču pārsvars uz tablo vēstīja jau sešus vārtus (8:2), līdz ar to pēdējās 20 minūtes vairs bija tikai formalitāte. Atlikušajā laikā Karīna un Kristīne Mičules vēl izcēlās ar trijiem precīziem metieniem, tādējādi uzstādot galarezultātu – 12:3 pārliecinoša “Liepājas Universitātes” pirmā uzvara šajā sezonā.

Nākošo spēli liepājnieces aizvadīs izbraukumā pret pašreizējām čempionāta līderēm “Rīgas Lauvām”, savukārt tuvākā mājas spēle ir gaidāma 9. novembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies “Rubene – 1” florbolistes. Šīs spēles sākums pulksten 14:00.