Vējš: R 7.6 m/s

Vārdadiena: Juzefa, Jāzeps

Liepājnieki atvadās no pusfināla

Atslēgvārdi florbols | kurši/ekovalis

Sestdien, 16.martā, "Elvi Florbola līgas" izslēgšanas spēlē "Kurši"/"Ekovalis" piedzīvoja zaudējumu ar 4:10 (2:2, 1:2, 1:6) pret Cēsu "Lekrings" komandu, sērijā līdz četrām uzvarām piekāpjoties 1-4. Cēsu komanda "Lekrings" kļuva par otro pusfinālisti.

Pirmajās četrās ceturtdaļfināla sērijas spēlēs starp Cēsu "Lekringu" un Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis" ievērojami labāk veicās cēsniekiem, kuri savā laukumā uzvarēja ar 9:3 un 9:6, kā arī guva vienu panākumu Liepājā (9:2). Pa to laiku liepājniekiem līdz šim bija tikai viena uzvara savā mājas spēlē (6:4), tāpēc viņiem šovakar derēja tikai un vienīgi uzvara. Pirmā trešdaļa aizritēja sīvā cīņā – divas reizes vadībā izvirzijās mājinieki – 1:0 (Kārlis Bulmeisters) un 2:1 (Jānis Rajeckis), bet viesi abos gadījumos spēja atjaunot neizšķirtu – 1:1 (Kaspars Klamers) un 2:2 (Sandis Lēvalds). Pēc otrā perioda "Lekringam" bija tikai vienu vārtu pārsvars (4:3), toties pēdējā trešdaļā Cēsu komanda guva sešus vārtus pēc kārtas (10:3), galarezultātā svinot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 10:4, sērijā triumfējot ar 4:1.

Šajā mačā rezeltatīvākais starp uzvarētājiem bija Pēteris Trekše, kura kontā 5 (1+4) punkti. Pa trim vārtiem guva Kevins Šmits un Jorens Malkavs, turklāt Jorenam tika labākā spēlētāja balva. 2 (1+1) punkti Jānim Rajeckim. Par labāko starp liepājniekiem atzina Mihailu Kostusevu, kurš ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Līdz ar to komandai "Kurši/Ekovalis" sezona noslēgusies, bet Cēsu "Lekrings" iekļuva pusfinālā, kur to jau gaidīja "Lielvārde/Fat Pipe". Sērijas pirmās divas spēles nākamās nedēļas nogalē notiks Lielvārdē.