Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Liepājnieki nosargā uzvaru pār “Pārgauju”

25.11.2017 22:11

Liepājas komanda “Kurši/Ekovalis”, kam šī ir ne tā veiksmīgākā sezona, savā laukumā uzņēma ar mainīgiem panākumiem spēlējošo Stalbes “Pārgauju”. Mača rezultātu atklāja un dubultoja mājinieki, kuru rindās ar precīziem metieniem izcēlās Markuss Jurjevs un Ingars Jansons (2:0), bet līdz pirmajam pārtraukumam viņiem ar vienu golu atbildēja stalbietis Oskars Balodis – 1:2. Otrā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, bet 53. minūtē liepājnieki ieguva savu lielāko pārsvaru šajā spēlē – 6:3. Tomēr mierīgi aizvadīt spēles galotni Liepājas komandai neizdevās, jo pamatlaika pēdējo pāris minūšu laikā “Pārgauja” spēja rezultāta starpību samazināt līdz minimumam – 5:6. Viesiem vēl bija 29 sekundes laika, lai pacīnītos par punktiem, tomēr šoreiz tas neizdevās – nervozu uzvaru ar 6:5 svinēja “Kurši/Ekovalis”.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma divu vārtu autors Ingars Jansons. Divi goli arī Ivo Popovam, bet Mihails Kostusevs guva 2 (1+1) punktus. Par labāko starp stalbiešiem atzina divus vārtus guvušo Emīlu Eglīti, bet rezultatīvākais ar četrām piespēlēm bija spēlējošais treneris Ingus Laiviņš.