Liepājnieki pārsteidzoši piekāpjas “RTU/Rockets-1” komandai

Latvijas florbola 1. līgā straujiem soļiem tuvojas regulārās sezonas finišs. Liepājas FK “Kurši FSS” bija visas iespējas Rietumu zonā finišēt labāko trijniekā, tomēr pēc zaudējuma savā laukumā ar 5:6 (2:3, 0:1, 3:2) pret “RTU/Rockets 1” šī varbūtība ir nedaudz pagaisusi.

07.02.2024 18:46

Latvijas florbola 1. līgā visām komandām jāaizvada viena vai divas cīņas, savukārt liepājniekiem pirms aizvadītā mača bija neliels parāds.

Mūsējiem līdz finišam bija atlikušas četras spēles, un kalendārs vērtējams kā visnotaļ parocīgs. Divreiz mūsējiem paredzēts spēkoties ar priekšpēdējās vietas īpašnieku “RTU/Rockets 1”, bet reizi ar vienību no Ķekavas, kura ir trešā no beigām.

Šo saspringto ciklu liepājnieki uzsāka ar vienu no pastarītēm “RTU/Rockets 1”, ar kuru šosezon nūjas vēl nebija krustotas.

Cīņas sākumā mūsējie pēc Roberta Alondera raidījuma izvirzījās vadībā, bet tā bija arī vienīgā reize, kad laukuma saimnieki turēja cīņas grožus savās rokās.

Jau pirmā perioda vidū kurzemnieki nonāca iedzinējos un līdz mača izskaņai izmisīgi centās noķert Rīgas raķetes aiz astes.

Noslēdzošās trešdaļas otrajā pusē Sandis Lēvalds iemeta divus golus un nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika izskaņai panāca 5:5.

Viesi jau pēc desmit sekundēm atjaunoja vadību, bet drīzumā vārtu autors Edmunds Alksniņš nopelnīja noraidījumu.

Liepājnieki jau laikus nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr divu florbolistu pārsvars pozitīvu rezultātu neatnesa un pilno tribīņu priekšā nācās samierināties ar minimālu, sāpīgu zaudējumu.

Sandis Lēvalds atzīmējās ar 3 (2+1) rezultativitātes punktiem un savā vienībā tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju.

Šīs nedēļas izskaņā Mārtiņa Krūma trenētā vienība viesos sacentīsies ar “Ogres vilkiem” un vēlreiz ar “RTU/Rockets 1”, bet regulāro sezonu mūsējie noslēgs 16. februārī savā laukumā ar “Ķekavas Bulldogs”.

FK “Kurši FSS” 15 spēlēs sapelnījuši 27 punktus un Rietumu zonas turnīra tabulā atrodas 5. vietā.