Liepājnieki sarūgtina līderus, grobiņnieki pieveic pastarīti

Latvijas florbola 1. līgas Rietumu zonas regulārā turnīra spēlēs divas uzvaras izcīnīja abas mūspuses vienības. FK ”Kurši FSS” izbraukumā pieveica ”Kuldīgu/KNSS”, bet ”Leģions/Grobiņas SC” viesos pārspēja SK ”Slampe/Zevid”.

09.12.2022 06:01

Kuldīga/KNSS”–FK ”Kurši FSS” 4:5 (0:0, 3:3, 1:1, 0:0, 0:1)

Pēc rūpīgas izlūkošanas pirmajā periodā spēlētāji atvērās cīņas otrajā nogrieznī un priecēja ar rezultatīvu spēli.

Mājinieki piecu minūšu laikā guva divus vārtus, bet cīņas vidū arī ar nelielu laika sprīdi jau viesi atbildēja ar diviem goliem. Vispirms vairākumu realizēja Toms Peniķis, bet neizšķirtu panāca Markuss Iesals.

Ar to komandas nesamierinājās, un vēlreiz vienības apmainījās ar vārtu guvumiem. 34. minūtē kuldīdznieki atjaunoja vadību, savukārt 45 sekundes līdz otrajam pārtraukumam Ralfs Redjko nokārtoja 3:3.

Trešās trešdaļas sākumā mūsējie neizmantoja labu iespēju pirmo reizi izvirzīties vadībā, tomēr Toma Peniķa izpildītais soda metiens mērķi nesasniedza.

Cīņas galotnē jau trešo reizi vadībā izvirzījās laukuma saimnieki un arī šoreiz liepājnieki atjaunoja līdzsvaru. 67 sekundes pirms pamatlaika beigām punktu pielika Roberts Alonderis.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, un uzvarētāja liktenis tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Mūsējie iemeta trīs bullīšus (Toms Jānis Dzērve, T. Peniķis, Markuss Lēvalds), bet mājinieki izmantoja tikai vienu iespēju un ”Kuršu FSS” līderiem sarūpēja otro zaudējumu sezonā.

Par labāko spēlētāju viesu rindās atzina Uvi Uldi Rozentālu.

SK ”Slampe/Zevid”–”Leģions/Grobiņas SC” 6:8 (2:3, 1:4, 3:1)

Turnīra pastarītis jau pirmajā uzbrukumā guva vārtus, bet tad trīs golus guva grobiņnieki un 15. minūtē panāca 3:1. Mūsējiem vairākumus realizēja Rūdolfs Valdmanis un Edgars Freimanis, bet vienādos sastāvos pretinieka vārtsargu pārspēja Ričards Griezītis.

Ātri trīs panākumi nedaudz iemidzināja mūsējos, un slampēnieši atguva līdzsvaru.

Vājuma mirklis tika ātri pārvarēts, viesi jaudīgi aizvadīja otrās trešdaļas vidus posmu, un septiņu minūšu laikā rezultāts kļuva 7:3.

Noslēdzošajā trešdaļā mājinieki pielika pūles, lai radītu intrigu, tomēr pārsvaru dzērves nosargāja un saglabāja turnīra tabulā vicelīdera godu.

Uzvarētāju rindās Valters Freijs guva 3 (2+1) rezultativitātes punktus, bet par labāko spēlētāju ”Leģiona/Grobiņas SC” rindās atzina vārtsargu Mārtiņu Saulīti.