Liepājniekiem zaudējums, sērijā jau 3:1

10.03.2019 23:17

“Kurši/Ekovalis” pēc tam, kad sērijas pirmajās divās spēlēs pret “Lekringu” piedzīvoja divus zaudējumus Cēsīs (3:9 un 3:6), vakar savā laukumā svinēja pirmo uzvaru – 6:4. Šovakar liepājniekiem bija iespēja sērijā panākt izlīdzinājumu, taču pret tādu notikumu pavērsienu bija Cēsu florbolisti.

Rezultātu gan atklāja mājinieki – jau 3.minūtē Edgars Freimanis panāca 1:0, taču drīz vien cēsnieks Toms Rīsmanis atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Toties jau otrās trešdaļas laikā “Lekrings” ar pieciem beatzbildes vārtiem uzvaras svaru kausu nosvēra savā pusē – 6:1. Pēdējā periodā Liepājas komandai lauzt spēles gaitu neizdevās, tādēļ cēsnieki šajā mačā svinēja panākumu ar 9:2, bet sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 3:1.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Artis Savins, kurš izcēlās ar 3 (1+2) rezultativitātes punktiem. Pa trim punktiem guva arī viņa komandas biedri Kevins Šmits, Pēteris Trekše un Toms Rīsmanis. Labākā spēlētāja balva Liepājas komandā tika Ivo Popovam, kurš ar rezultativitāti šoreiz neizcēlās. Sērijas piekto spēli komandas aizvadīs Cēsīs.