Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Mājās uzvara, izbraukumā – zaudējums

06.10.2008 21:33

Latvijas florbola virslīgā divas spēles nedēļas nogalē aizvadījuši FK “Kurši”, kas vispirms savā laukumā ar 8:7 (1:3, 5:1, 1:3, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja komandu “Pārgauja”, bet vēlāk izbraukumā ar 3:8 (1:3, 1:1, 1:4) piekāpās “Bauskas” florbolistiem. Pirms šī mača liepājnieki bija izcīnījuši divas uzvaras pēc kārtas, un cīņā ar mums allaž neparocīgo komandu “Pārgauja” “Kuršiem” bija iespēja labot kluba rekordu pēc kārtas izcīnīto uzvaru ziņā.

Spēles ievads mūsu florbolistiem ne par ko labu neliecināja – Aināra Zelča vadītā komanda, izmantojot mūsējo apmulsumu, kas izpaudās kā aizsardzībā, tā uzbrukumā, pārvērta trīs bezatbildes vārtu guvumos, tomēr “Kurši” savu skatītāju priekšā prata sasparoties, un jau otrās trešdaļas sākumā pēc Mārtiņa Larinova precīzā metiena rezultāts jau uz tablo bija neizšķirts – 3:3. Ar to viss vēl nebeidzās, jo laukuma saimnieki ne tikai panāca līdzsvaru spēlē, bet arī ieguva vadību – 6:4. Spraiga cīkstēšanās risinājās arī pēdējās 20 minūtēs, kurās viesi divu vārtu deficītu atguva, un jāteic, ka pamatlaika pēdējās sekundēs liepājniekiem mazliet paveicās, jo “Pārgauja” bija ļoti tuvu saviem uzvaras vārtiem. Papildlaikā uzvarētāju neizdevās noskaidrot, tāpēc nācās izpildīt pēcspēles metienus. Šoreiz, atšķirībā no iepriekšējās spēles, mūsējie spēja pārspēt pretinieku vārtsargu, un ar trīs trāpījumiem bija gana, lai uzvarētu. Trīs vārtus šajā spēlē guva Raitis Bušs. Jāatzīmē, ka mūsējie “Pārgauju” nebija spējuši uzvarēt vairāk nekā divus gadus.

Nākamajā mačā izbraukumā pret turnīra tabulā blakus esošajiem “Bauskas” florbolistiem ar “Kuršu” komandu kopā nebija treneris Mārtiņš Krūms, kuram tajā laikā bija jāspēlē pašreizējās Latvijas čempionvienības “Latvijas Avīze/LU” rindās. Vēl pirmās divas trešdaļas laukumā ritēja līdzīga cīņa, tomēr galotnē pārliecinoši pārāki bija mājinieki. Šoreiz mūsu komandas labā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Elans Zīverts.

Pašreiz pēc aizvadītām piecām spēlēm “Kurši” turnīra tabulā ieņem piekto vietu.

Vēl vienu zaudējumu vīriešu pirmajā līgā cietuši FK “Kurši 2”, kas izbraukumā ar 6:9 atzina Ķekavas otrās komandas pārākumu. Starp citu, ceturtdien pulksten 21 abi mūsu pilsētas klubi FK “Liepāja” un FK “Kurši 2” tiksies savā starpā.

18.oktobrī “Kurši” izbraukumā spēkosies ar “RTU” florbolistiem.