Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Mārtiņš Krūms: “Tiesneši netika galā ar saviem uzdevumiem”

04.03.2016 07:03

Nedēļas nogalē Liepājas florbola klubs “Kurši” divās spēlēs pret regulārās sezonas uzvarētāju “Lielvārdi” vispirms uzvarēja ar 5:4, bet svētdienas vakarā zaudēja ar 1:7, sērijā līdz četrām uzvarām nokļūstot iedzinējos ar 1-3. Otrā spēle krietni ievilkās daudzo noraidījumu, lielāku vai mazāku incidentu, strīdu ar tiesnešiem un pat kuršu galvenā trenera Mārtiņa Krūma izraidīšanas no komandas soliņa dēļ.

Uz jautājumu, vai pirmā no ceturtdaļfināla divām spēlēm Liepājā bija labākā šosezon kuršu izpildījumā, komandas galvenais treneris Mārtiņš Krūms atbild noraidoši: “Nē. Es uzskatu, ka šī spēle bija nedaudz virs vidējā. Būsim godīgi – jau spēles laikā mēs jutām, ka daudzās lietās nenostrādājām līdz galam, bet “Lielvārde” to nespēja izmantot. Ja vērtējam desmit ballu skalā, tad tā uzvara ir stabila septiņnieka vērtībā, ne vairāk.”

Otrajā spēlē “Lielvārdes” sākuma ofensīvu “Kurši” izturēja, tomēr 15. minūtē 14 sekunžu laikā ielaida divus vārtus, turpinājumā kapitulēja vēl četras reizes, bet goda golu mājiniekiem 55. minūtē guva Gints Siliņš. Noraidījumiem bagātajā otrajā periodā liepājnieki nopelnīja piecus divminūšu noraidījumus, bet Mārtiņš Krūms tika izraidīts no komandas soliņa.

Pēc spēles M. Krūms uz jautājumu par daudzajiem noraidījumiem atbildēja: “Abas komandas pat neprovocēja uz tādām lietām. Es uzskatu, ka šodien viss sākās ar situāciju laukuma stūrī, kad Ošam-Ervicam iedeva 2+10 minūšu noradījumu, kas play-off laikā notiek ļoti reti. Ja viņš pasaka: “Eu, nāc šurp pie manis!”, bet viņi (tiesneši – aut.)  izslēgšanas spēlēs to uzskata par nenormālu provokāciju, tad par katru epizodi, kad spēlētāji pasaka trīsstāvīgo vai četrstāvīgo lamuvārdu, ir jādod 2+10 minūšu sods.”

M. Krūms arī pastāstīja par savas izraidīšanas iemeslu: “Es tiesnesim teicu: “Domā!”, nevis kaut kādas citas frāzes. Par to man otro reizi dzīvē parādīja šādu sarkano kartīti. Ja viņš (tiesnesis – aut.) man pēc spēles pasaka, ka vairāk ņem vērā to, ko dzirdējis, nevis redzējis, tad par ko man iedeva to sarkano?”

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 4.marta numurā.