Vārdadiena: Severīns, Urzula

Mazajiem kuršiem uzvara, leģionāriem sakāve

Atslēgvārdi florbols | kurši 2

Ilustratīvs

Latvijas florbola čempionāta pirmajā līgā "Kurši 2" Liepājā ar 9:7 pārspēja "Saulkalni", bet "Leģions/Grobiņas SC" viesos ar 0:12 cieta sakāvi pret "Irlavu/Avant".

Mazie kurši teicami sāka cīņu un pēc nospēlētām 6 minūtēm bija vadībā ar 4:0. Otro periodu sekmīgāk aizvadīja viesi, kuri 37. minūtē panāca neizšķirtu 6:6. Izšķirošajā periodā produktīvāks uzbrukums atkal bija mājiniekiem, kuri šo mača nogriezni uzvarēja ar 3:1. Rezultatīvākais liepājnieks ar 3 gūtiem vārtiem bija Mārtiņš Puķīte.

Grobiņnieki izbraukumā trešajā periodā ielaida tikpat vārtu, cik pirmajās divās trešdaļās kopā, un bez variantiem zaudēja Rietumu konferences līderiem, kuri punktus vēl nav zaudējuši.

Oktobra pirmajā spēlē "Kurši 2" savā laukumā ar 4:12 kapitulēja komandai "Kuldīga/KNSS". Liepājnieki jau mača 7 sekundē ielaida pirmos vārtus, bet pirmajā periodā kurši bija iedzinējos arī ar 0:4. Mājinieki no šāda nokdauna atguvās un otrā perioda sākumā panāca 3:4, tomēr jau trešdaļas turpinājumā viesi ieguva drošāku vadību, bet pēdējās 20 minūtes kuldīdznieki uzvarēja ar 5:1 un pārliecinoši triumfēja visā mačā.

"Leģions/Grobiņas SC" spēlē pret "Talsu NSS/Zerorisk" nenoturēja trīsreiz iegūto divu vārtu pārsvaru un pagarinājumā zaudēja ar rezultātu 6:7.

Grobiņnieki sestdien, 13. oktobrī, viesos tiksies ar "Mēmeli/Codi", bet "Kurši 2" tajā pašā dienā izbraukumā cīnīsies ar "RTU/Rockets" vienību.