Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Minimāls zaudējums pašā mača galotnē

01.02.2010 15:37

Svētdien, 31. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā kārtējo Latvijas florbola virslīgas spēli aizvadīja Liepājas florbola klubs ”Kurši”, kas ļoti smagā spēlē tikai tās izskaņā ar rezultātu 5:6 atzina ”Rubene” florbolistu pārākumu.

Pēdējās spēles liepājniekiem nav bijušas no tām veiksmīgākajām un arī šoreiz ”Kuršus” sagaidīja smags pārbaudījums – pašreizējie 4. vietas īpašnieki ”Rubene” florbolisti. Turklāt, šoreiz mājiniekiem vārtos stājās komandas galvenais treneris Mārtiņš Krūms, cerot uz pozitīvu noslēgumu.

Diemžēl jau pirmais periods aizritēja ar mīnus zīmi, jo desmitajā minūtē rezultāts vēstīja 0:2 par labu viesiem. Lai arī perioda 15. minūtē vienus vārtus atguva Gints Siliņš, taču līdz perioda beigām viesi spēja atjaunot divu vārtu pārsvaru – 1:3.

Otrā perioda pirmās desmit minūtes aizritēja ar viesu komandas izteiktu pārsvaru, kā rezultātā situācija kļuva pavisam nepatīkama – 1:5. Perioda vidū notika vārtsargu maiņa un Mārtiņš Krūms turpināja savu komandu vadīt no soliņa, savukārt, vārtos stājās Imants Vīnkalns. Acīmredzami, tas nesa rezultātus un pēc nepilnām trijām minūtēm Gints Siliņš guva otros vārtus šajā mačā.

Trešā perioda 7. minūtē Normunds Tupesis panāca 3:5, bet mirkli vēlāk Gints Siliņš nerealizēja vēl vienu izdevību – soda metienu uz pretinieku vārtiem. Taču perioda 11. minūtē Aigars Krickis reabilitējās par otrā perioda nerealizēto soda metienu un panāc vairs tikai 4:5. Turklāt, tas vēl nebija viss, jo nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām Gints Siliņš panāca neizšķirtu (jau trešie vārti spēlē).

Diemžēl pagalam neveiksmīgas izrādījās beigas un pusotru minūti līdz trešā perioda beigām viesi guva savus sestos vārtus, tādējādi, izraujot smagu un grūtu uzvaru – 5:6.

Šis liepājniekiem bija jau 15. zaudējums līdz šim 21 aizvadītajās spēlēs, kas komandu ierindo 11. vietā. Savukārt, ”Rubenes” florbolisti, pateicoties uzvarai, nostiprinājusies augstajā 4. pozīcijā.

Nākošās spēles ”Kurši” aizvadīs jau šajā nedēļas nogalē. Vispirms, sestdien, 6. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies ”Telms/Energokomplekss” florbolisti, bet dienu vēlāk, 7. februārī, ”Ulbrokas” spēlētāji. Sestdien, mačs sāksies pulksten 18:00, bet svētdien 17:00.