Ceturtdiena, 9. maijs Klāvs, Einārs, Ervīns

Panākums arī Valmierā

24.11.2009 07:00

Latvijas florbola čempionātā otro uzvaru pēc kārtas ir izcīnījusi Liepājas komanda “Kurši”, kas izbraukumā ar 7:5 (4:0, 2:4, 1:1) pieveica FK “Valmiera”.

Abas vienības šosezon mērojās spēkiem jau otro reizi, un arī pirmajā mačā pārāki bija liepājnieki, kas 5. septembrī savā laukumā mazrezultatīvā spēlē uzvarēja ar 2:0.

Savukārt Valmierā abas vienības sarīkoja nelielu uguņošanu, un starta kanonāde padevās kuršiem, kuri izvirzījās vadībā jau 16 sekundes pēc spēles sākuma, kad precīzs bija Gints Siliņš. Savukārt līdz pirmajam pārtraukumam viesu pārsvars bija jau itin stabils – pēc Miķela Krūma vārtu guvuma perioda vidusdaļā, kā arī Raita Buša un Mārtiņa Grosa precīzajiem metieniem pirmās trešdaļas izskaņā, musējie pārtraukumā devās, esot vadībā ar 4:0.

Pēc pārtraukuma par vārtu gūšanu atcerējās arī mājinieki, tomēr Ginta Siliņa otrais precīzais metiens spēlē mūsējiem otrā perioda 11. minūtē ļāva atgūt četru vārtu pārsvaru. Tiesa, ne uz ilgu laiku, un valmierieši, četru minūšu laikā gūstot trīs vārtus, pievilka līdz 4:5. Īstajā brīdī sāncenšu vārtsargu pārspēja Mārtiņš Gross, tādējādi mazliet atvēsinot laukuma saimniekus – pēc otrās trešdaļas FK “Kurši” vadībā ar 6:4.

Pēdējās trešdaļas ievadā liepājniekiem bija labas izredzes atvieglot sev dzīvi – 45. minūtē Raitis Bušs viesu labā guva septītos vārtus, bet vēl pēc četrām minūtēm Aigaram Krickim neizdevās palielināt mūsējo pārsvaru – nerealizēts soda metiens. Mača izskaņa sanāca saspringta – abas komandas izmantoja 30 sekunžu pārtraukumu, vidzemnieki vienus vārtus atguva, tomēr FK “Kurši” pārsvaru nosargāja un otro reizi šosezon pieveica FK “Valmiera” ar divu vārtu pārsvaru.

Sestdien, 28. novembrī, pulksten 18.30 FK “Kurši” Liepājā spēlēs pret vienību “Telms/Energokomplekss”.

Florbola čempionāta pirmajā līgā pirmo uzvaru beidzot izcīnīja komanda “Kurši 2”, kas savā laukumā ar 6:4 pieveica vienību “Ķekava 2”.