Par play-off vēl būs jāpacīnās

19.02.2019 07:01

“Kurši/Ekovalis” Latvijas florbola virslīgas spraigā izbraukuma spēlē ar rezultātu 8:10 (1:4, 3:3, 3:4) piekāpās komandai “Betsafe Oxdog Ulbroka”. Mūsējo ceturtais zaudējums pēc kārtas nozīmē, ka pirms regulārās sezonas pēdējās kārtas liepājnieki kopvērtējumā ieņem 7. vietu.

Kurši aizvadīja nesekmīgu pirmo periodu, kurā mājinieki dominēja gan metienu skaita ziņā (10:4), gan rezultāta (4:1) izteiksmē. Piektajā minūtē Ulbrokas vienība atklāja rezultātu, bet Aniņš panāca neizšķirta. Perioda turpinājumā mājinieki iemeta vēl trīs golus un ieguva pirmo vērā ņemamo pārsvaru mačā.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē mūsējie deficītu minimizēja – Puķīte aizturētā soda laikā samazināja rezultāta starpību, bet Klamers to sadeldēja līdz minimumam. Tomēr perioda vidū kuršu bijušais spēlētājs Kovaļevskis guva divus vārtus pēc kārtas un atkal panāca +3 savai komandai.

Cīņas turpinājums bija līdzvērtīgs, un, atsevišķi vērtējot, liepājnieki otro un trešo periodu pat uzvarēja. Mača otrajā daļā mūsējie četras reizes pietuvojās 2 vārtu deficītam, tai skaitā 59. minūtes vidū, kad Kostusevs bija precīzs, mūsējiem spēlējot bez Imbovica vārtos. Arī atlikušajās sekundēs liepājnieku vārtu vīrs vairākas reizes pameta savu cietoksni, bet kurši rezultātu vairs neizmanīja.

Sestdien, 23. februārī, pulksten 18 “Kurši/Ekovalis” savā laukumā tiksies ar “Bausku”, kam vairs nav izredžu kvalificēties izslēgšanas spēlēm.