Pašmāju derbijā virsroka grobiņniekiem

Latvijas florbola pirmās līgas Rietumu zonas pirmā apļa kārtējā spēlē savā starpā sacentās abas pašmāju vienības. ”Leģions/Grobiņas SC”, savu skatītāju atbalstīti, ar 7:4 (4:1, 3:1, 0:2) uzvarēja FK ”Kurši FSS” un turnīra tabulā saglabāja 1. vietu.

19.10.2022 06:01

Laukuma saimnieki pirmajos divos periodos bija ievērojami pārāki metienu attiecībā (22:12) un likumsakarīgi pēc nospēlētām 40 minūtēm ieguva jūtamu pārsvaru.

Grobiņnieki līdz pirmā puslaika vidum izvirzījās vadībā ar 3:0, vienus vārtus gūstot mazākumā (Edgars Freimanis), vienus vairākumā (Rūdolfs Valdmanis) un vienus vienādos sastāvos (Valters Freijs).

Markuss Iesals 14. minūtē liepājniekiem vienu golu atspēlēja, bet Freijs bez liekas vilcināšanās atjaunoja triju vārtu pārsvaru.

Cīņas otrajā posmā laukuma saimnieki turpināja dominēt, un, mača ekvatoru šķērsojot, tablo vēstīja jau 7:1.

Šajā brīdī ”Kuršu” galvenais treneris Mārtiņš Krūms veica vārtsargu maiņu, un Kristapa Eišmonta vietā vārtos cīnījās pieredzējušais Normunds Krūmiņš. Maiņa nostrādāja, un līdz mača izskaņai viesu cietoksnis vairs netika ieņemts.

Trešajā trešdaļā pamodās arī liepājnieku uzbrukums un uz Mika Urstiņa vārtiem tika izpildīti 17 metieni. Viesi pēdējās 20 minūtēs divus golus atspēlēja, bet parūpēties par intrigu vairs nejaudāja.

Laukuma saimnieku rindās par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Ingars Jansons, kurš partneriem atdeva četras vārtus nesošas piespēles, bet labākā spēlētāja balvu grobiņniekiem nopelnīja Valters Freijs.

Liepājniekiem ar diviem punktiem (1+1) atzīmējās Toms Peniķis, bet vērtīgākā spēlētāja titulu ieguva Andrejs Čertogonovs.

”Kurši FSS” nākamo spēli aizvadīs 21. oktobrī savā laukumā ar SK ”Slampe/Zevid”, bet ”Leģions/Grobiņas SC” 29. oktobrī savu skatītāju priekšā spēkosies ar ”Ķekavas Bulldogs”.