Vārdadiena: Maira, Rasa, Rasma

Piekāpās vilkiem, pārspēja buldogus

Atslēgvārdi florbols | kurši 2

Ilustratīvs

"Kurši 2" Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas mājas spēlē ar rezultātu 7:11 (2:2, 2:7, 3:2) piekāpās komandai "Talsu NSS/Zerorisk".

Arvis Aniņš jau mača pirmajā minūtē atklāja rezultātu, bet Toms Dzērve 17. minūtē panāca neizšķirtu 2:2. Tomēr kurši izgāza otro periodu, kurā kapitulēja ar rezultātu 2:7. Viss, ko mājinieki iespēja pēdējā trešdaļā bija divreiz samazināt savu deficītu līdz trīs vārtu starpībai. Arvis Aniņš šajā mačā guva 5 (3+2) rezultativitātes punktus.

Tikmēr "Leģions/Grobiņas SC" viesos ar 8:6 (1:0, 4:3, 3:3) apspēlēja "Ķekavas buldogus". Pirmajā periodā grobiņnieki iemeta vienus vārtus, bet solīdu pārsvaru 4:0 panāca otrās trešdaļas pirmajā pusē. Laukuma saimnieki sekmīgi nospēlēja perioda izskaņā, kā arī bija rezultatīvi pēdējā trešdaļā un 58. minūtē piekāpās vairs tikai ar 5:6.

Leģionāri tajā pašā 58. minūtē 29 sekunžu laikā atbildēja ar diviem saviem goliem, panāca 8:5 un faktiski nodrošināja uzvaru. Uzvarētāju labā pa diviem vārtiem guva Jānis Puķītis un Rūdolfs Valdmanis.