Pirmdiena, 20. maijs Venta, Salvis, Selva

Sāpīgais spēriens pa dibenu motivācijai

25.10.2011 07:05

Latvijas florbola virslīgas izbraukuma spēlē Liepājas komanda “Kurši” pamatlaika izskaņā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un pēcspēles metienos ar 8:9 (3:2, 0:3, 5:3, 0:0, 0:1) piekāpās vienībai “Latgranula/Līgatne”.

Šajā spēlē liepājniekiem visvairāk pietrūka pirmās maiņas pēdējā aizsarga Mārtiņa Grosa, kura prombūtnē kuršiem pirmajos divos periodos radās lielas grūtības ar uzbrukumu ievadīšanu. “Brīžiem pirmā maiņa pat netika ārā no savas zonas,” stāsta komandas galvenais treneris Mārtiņš Krūms. Mača ievadā mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, tomēr līdz pirmajam pārtraukumam pēc Ingara Jansona diviem vārtiem, kā arī Mārtiņa Jurgeviča viena precīzā metiena “Kurši” bija vadībā ar 3:2. Katastrofāls padevās otrais periods, kuru mūsējie zaudēja ar 0:3.

Pēdējā trešdaļā viesi ne tikai atspēlējās no 3:5, bet arī izvirzījās vadībā ar 8:6. Tiesa, divu vārtu pārsvars nesaglabājās ilgi, bet 19 sekundes līdz pamatlaika beigām mājinieki izrāva neizšķirtu.

Pagarinājuma ievadā aktīvāki bija mūsējie, bet beigu daļā vairāk uzbruka mājinieki, liekot kuršiem vienkārši atsisties. Savukārt pēcspēļu metienu sērijā uz liepājnieku vienu precīzo metienu Līgatnes vienība atbildēja ar diviem precīziem bullīšiem.

Nākamo spēli “Kurši” aizvadīs sestdien, 29. oktobrī, izbraukumā pret Cēsu “Lekringu”.

Turnīra tabula

VietaKomandaSpēlesUzvaras pam/pagZaudējumi pam/pagMetieniPrecizit. %Gūtie vārti*Ielaistie vārti*+/-Pts