Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Septītā mājas uzvara pēc kārtas

02.10.2018 07:01

“Kuršu/Ekovaļa” Latvijas florbola virslīgas pagājušās nedēļas bilance ir uzvara ar rezultātu 10:9 (4:2, 2:2, 4:5) pret pagājušās sezonas valsts vicečempioni “Valmieru” un minimāls zaudējums 8:9 (2:4, 2:2, 4:3) spēlē pret “Lielvārdi/FatPipe”.

“Kurši/Ekovalis” abās spēlēs apliecināja, ka tā ir uzbrūkoša un rezultatīva komanda, bet mūsējie daudz vārtu arī ielaiž.

Liepājā notikušajā mačā pret valmieriešiem kurši, ierēķinot arī pagājušo sezonu, izcīnīja septīto uzvaru pēc kārtas savā laukumā. Pirmajā periodā liepājnieki raustīja viesus ar tālām diagonālām piespēlēm un uzvarēja cīņu pretinieku vārtu priekšā. Taču šajās 20 minūtēs iekrātais divu vārtu pārsvars izkusa ļoti ātri otrās trešdaļas sākumā. Mūsējiem vadību izdevās atgūt, taču liepājnieki izgāza arī otrā perioda startu. Šoreiz atgriezties cīņā nebija tik vienkārši, un viesi pārņēma iniciatīvu. Liepājnieku galvenā problēma aizsardzībā bija pasivitāte, un pārāk bieži ar patāliem metieniem no aizsega galā netika vārtsargs.

Spēli sev par labu izdevās salauzt tikai pamatlaika izskaņā, kad Freimanis atspēlēja viena gola deficītu un izrāva uzvaru. Edgara Freimaņa rēķinā šajā spēlē 5 (4+1) punkti, bet pa 1 vārtiem guva Gints Siliņš, Kristaps Ošs-Ervics, Ingars Jansons, Ričards Dēvits, Mihails Kostusevs un Arvis Aniņš.

Lielvārdē Ivo Popovs 6. minūtē atklāja cīņas rezultātu, tomēr līdz trešajam periodam nelielu pārsvaru saglabāja mājinieki. Vardes pēc diviem periodiem bija vadībā ar 6:4, tomēr kurši teicami sāka pēdējo trešdaļu. Divi Popova goli un viens Dēvita precīzs raidījums mūsējiem jau deva minimālu vadību ar 7:6. Iegūtais emocionālais pacēlums viesiem, iespējams, pat nedaudz patraucēja nospēlēt mierīgāk, un perioda vidusdaļā Lielvārdes vienības līderis Akmeņlauks guva 3 izšķirošos vārtus. Freimanis 79 sekundes līdz pamatlaika beigām vēl panāca 8:9, pamatlaika izskaņā bumbiņa pēc mūsējo metieniem staigāja gar “Lielvārdes/FatPipe” vārtu līniju, bet vārtos negāja, savukārt abas komandas atzīmējās ar diezgan pamatīgu pagrūstīšanos.

Ivo Popova rēķinā šajā spēlē hat-trick, Edgars Freimanis un Ričards Dēvits guva pa 2 vārtiem, bet 1 golu iemeta Ralfs Polis.

Svētdien, 7. oktobrī, pulksten 18 “Kurši/Ekovalis” Liepājā tiksies ar “Lekringu”.