Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

23. martā Gulbenē noslēdzās trīs čempionāti svara stieņa spiešanā guļus: Latvijas čempionāts senioriem, Latvijas čempionāts jauniešiem un junioriem un Gulbenes novada čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus, informē Liepājas spēka sporta komandas un biedrības “Libava Powerlifting” pārstāve  Karina Grigorjeva.

26.03.2024 16:58

Latvijas čempionātā spiešanā guļus veterāniem piedalījās teju 100 dalībnieku no 21 sporta kluba, savukārt Latvijas čempionātā spiešanā guļus jauniešiem un junioriem piedalījās 81 sportists no 12 klubiem.

Gulbenes novada čempionāts ar 174 dalībniekiem no 24 sporta klubiem kļuva par līdz šim apmeklētāko Latvijas kausa posmu spiešanā guļus, par 20 dalībniekiem pārspējot iepriekšējo rekordistu – Latvijas kausa posmu Līvānos 2014. gadā.

“Libava Powerlifting” pārstavēja seši jaunieši un juniori, četri veterāni/seniori un trīs Open grupas atlēti.

Latvijas čempionātu dalībnieku rezultāti:

Lāsma Gūtmane vecuma grupā veterānes 40+ (40-49 gadi) kategorijā līdz 84 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 75 kg, uzstādot jaunu Latvijas rekordu.

Karina Grigorjeva vecuma grupā veterānes 40+ (40-49 gadi) kategorijā 84+kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 95 kg un 1. vietu absolūtajā vērtējumā starp seniorēm 40+ (40-49 gadi), uzstādot jaunu Latvijas rekordu.

Mareks Pūķis vecuma grupā veterāni 50+ (50-59 gadi) kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 135 kg.

Zigurds Ģībietis vecuma grupā veterāni 60+ (60-69 gadi) kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 115 kg.

Daniela Snipe vecuma grupā jaunietes (līdz 18 gadiem) kategorijā līdz 57 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 45 kg un 3. vietu absolūtajā vērtējumā starp jaunietēm.

Karina Nikitina vecuma grupā jaunietes (līdz 18 gadiem) kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 42,5 kg.

Viktorija Helēna Skrīvere vecuma grupā juniores (19-23 gadi) kategorijā līdz 63 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 57,5 kg.

Latvijas čempionātā jauniešiem un junioriem meitenes ieguva 1. vietu un kausu komandu kopvērtējumā.

Ğirts Zabors vecuma grupā jaunieši (līdz 18 gadiem) kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 95 kg.

Kristers Romanovs vecuma grupā jaunieši (līdz 18 gadiem) kategorijā līdz 83 kg izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 120 kg.

Renārs Ašmanis vecuma grupā juniori (18-23 gadi) kategorijā līdz 120 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 120 kg.

Gulbenes novada čempionāta dalībnieku rezultāti:

Sievietes

Daniela Snipe kategorijā līdz 57 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 45 kg.

Santa Mickus kategorijā līdz 63 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 62,5 kg.

Viktorija Helēna Skrīvere kategorijā līdz 63 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 57,5 kg.

Karina Nikitina kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 7. vietu ar rezultātu 42,5 kg.

Lāsma Gūtmane kategorijā līdz 84 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 75 kg.

Karina Grigorjeva kategorijā 84+kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 95 kg un 2. vietu absolūtajā vērtējumā starp sievietēm.

Jaunieši

Ģirts Zabors kategorijā līdz 74 kg izīnīja 3. vietu ar rezultātu 95 kg.

Kristers Romanovs kategorijā līdz 83 kg izīnīja 4. vietu ar rezultātu 120 kg.

Juniori

Renārs Ašmanis kategorijā līdz 120 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 120 kg.

Open vīri

Jurģis Mickus kategorijā līdz 66 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 100 kg.

Emīls Pūķis kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 132,5 kg.

Veterāni/seniori

Mareks Pūķis veterāni 2 (50-59 gadi) kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 135 kg.

Zigurds Ģībietis veterāni 3 (60-69 gadi) kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 115 kg.

Sīvā komandu cīņā “Libava Powerlifting” Gulbenes posmā ierindojās 7. vietā un Latvijas kausā komandu vērtējumā spiešanā guļus uz doto brīdī ir 5. vietā no 30 komandām.