Nedēļas nogalē, 24. februārī, Līvānos noslēdzās viens no diviem Latvijas Kausa izcīņas spiešanā guļus Latgales reģiona posmiem, informē Liepājas spēka sporta komandas un biedrības “Libava Powerlifting” pārstāve Karina Grigorjeva.

26.02.2024 19:35

Čempionātā piedalījās 130 sportisti no 20 Latvijas un 3 Lietuvas sporta klubiem. Sīvā komandu cīņā “Libava Powerlifting” ierindojas 4. vietā.

Liepājas komandas “Libava Powerlifting” dalībnieku rezultāti:

Sievietes

Daniela Snipe kategorijā līdz 63 kg izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 40 kg.

Santa Mickus kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 62,5 kg.

Viktorija Helēna Skrīvere kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 55 kg.

Karina Nikitina kategorijā līdz 76 kg izcīnīja 2. vietu ar rezultātu 45 kg.

Lāsma Gūtmane kategorijā līdz 84 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 72,5 kg.

Karina Grigorjeva kategorijā 84+ kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 92,5 kg un 3. vietu absolūtajā vērtējumā starp sievietēm.

Jaunieši (līdz 18 gadiem)

Patriks Robins Pūpols kategorijā līdz 66 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 92,5 kg.

Girts Zabors kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 95 kg.

Alans Freimanis kategorijā līdz 74 kg izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 95 kg.

Juniori (19-23 gadi)

Renārs Ašmanis kategorijā līdz 120 kg izcīnīja 1. vietu ar rezultātu 120 kg.

Vīri (open 24-39 gadi)

Jurģis Mickus kategorijā līdz 66 kg izcīnīja 3. vietu ar rezultātu 97,5 kg.

Emīls Pūķis kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 4. vietu ar rezultātu 135 kg.

Veterāni/seniori

Dainars Djablovs “seniori I” grupā (40-49 gadi) kategorijā līdz 105 kg izcīnīja 6. vietu ar rezultātu 145 kg.