Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

1:6 pārtapa par 3:0

12.05.2016 07:02

Futbola kluba “Liepāja” dublieri otrdienas vakarā pašu spēkiem savā laukumā ar 4:1 (3:0) apspēlēja “Daugavpili 2”, bet sāncenši kļūdas, proti, leģionāru limita pārsniegšanas dēļ tika pie tehniskās uzvaras dublieru čempionāta iepriekšējā mačā pret “Rīgu/ŠFS”.

“Liepāja 2”: Sopots, Šlampe, Kreināts, Gulbis (Ķipsts), E. Pētersons (Stepanovs), Kubilovičs, Jēkabsons, Vagančuks (Kleinbergs), Ķigurs, Krautmanis (Zīle), Kurtišs.

“Rīga/ŠFS” spēlē pret liepājniekiem jau pamatsastāvā laukumā sūtīja četrus leģionārus atļauto trīs vietā, līdz ar to rīdzinieku uzvara ar 6:1 pārtapa par tehnisko zaudējumu ar 0:3.

Mačā pret daugavpiliešiem mūsējo uzvaru kaldināja Rolanda Vagančuka un Mārtiņa Ķigura precīzie sitieni attiecīgi 15. un 16. minūtē, bet Marks Kurtišs 30. minūtē laukuma saimnieku pārsvaru nostiprināja.

Otrajā puslaikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem. Viesi 64. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, pārspējot šoreiz visu spēli aizvadījušo Gļebu Sopotu, bet Ķigurs 71. minūtē ar saviem mača otrajiem vārtiem atjaunoja “Liepājai 2” trīs golu pārsvaru.

Kamēr FK “Liepāja” virslīgā lielāko daļu spēļu joprojām aizvada izbraukumā, tikmēr dublieri šonedēļ atkal cīnīsies mājās – “Daugavas” stadiona rezerves laukumā, kur svētdien, 15. maijā, pulksten 14 uzņems “Spartaku 2”.