Piektdiena, 23. oktobris Daina, Dainida, Dainis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

16 dienu laikā “Liepājas metalurga” futbolisti aizvadīs piecas spēles

16 dienu laikā “Liepājas metalurga” futbolisti aizvadīs piecas spēles
08.06.2007 14:14

0

Atslēgvārdi

Svētdien “Liepājas metalurga” futbolisti izbraukumā pret Rīgas “Olimpu” aizvadīs pirmo cīņu Latvijas futbola virslīgā pēc gandrīz divarpus nedēļu ilgas pauzes, kas bija saistīta ar 2008.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm. Liepājnieki uz Eiropas futbola skatuves pēdējos gados bija pārstāvēti kupli – abās Latvijas izlasei neveiksmīgajās cīņās laukumā devās pa pieciem metalurgiem. Vēl divi spēlētāji bija izsaukti uz Lietuvas izlases treniņnometni, bet savas valstsvienības rindās izdevās uzspēlēt tikai Kalonam, turklāt gana sekmīgi – rezultatīva piespēle pret gruzīniem, kā arī pret pasaules čempioniem itāļiem laukumā pavadītas 90 minūtes, kuru laikā Mindaugam bija arī labas iespējas gūt vārtus.

Savukārt Miceika savainojuma dēļ uz izlasi neaizbrauca. Pašlaik Darjus jau ir atveseļojies un trenējas kopējā grupā.

Ja pēc Latvijas izlases diviem zaudējumiem kādam vispār ir iespējams justies gandarītam, tad lielākās tiesības uz to ir Kļavam, bet it īpaši Ivanovam. Pārējās trijotnes – Karlsona, Soloņicina un Zirņa – sakarībā tomēr gribētos atturēties no pārlieku bargas kritikas, jo izlase kopumā nospēlēja visnotaļ bāli. Varbūt vienīgi vairāk tika gaidīts no Karlsona, kurš vienubrīd tika uzskatīts par izlases uzbrukuma lielāko cerību tās krietni ieilgušajā sausuma periodā.

Kamēr lielākā daļa “Liepājas metalurga” pamatsastāva bija aizņemta savās valstsvienībās, pārējie trenējās Liepājā, aizvadot vairākas nodarbības dienā, un B.Zelkēvičs uzskata, ka tiem futbolistiem, kuri palika Liepājā, vajadzētu būt labā formā. Izlašu spēlētāju fiziskā kondīcija varētu būt nedaudz vājāka, jo viņiem īsā laikā posmā bija jāaizvada divas grūtas cīņas.

Pie spēlēšanas tika arī mājās palicēji, kas pārbaudīja spēkus pret saviem dublieriem un “Varavīksni”. Lai arī virslīgas komandai ceļu neviens negrieza, augsta līmeņa spēļu prakse šādā veidā netika nodrošināta, taču mačam pret turnīra tabulā pēdējā vietā esošo “Olimpu” mūsējiem teorētiski nevajadzētu radīt lielas grūtības. Vienlaikus der atcerēties, ka Latvijas kausa izcīņā no “Vindavas” tika gaidīta vēl mazāka pretestība, un arī pret tiem pašiem olimpiešiem pirmajā riņķī savā laukumā bija tikai 1:0.

Domājot par turpmākajām pāris nedēļām, logs čempionāta kalendārā nāca īstajā laikā, jo tuvākajās nedēļās atelpas solās būt maz – trešdien Liepājā notiks nedaudz piemirstās Baltijas līgas pirmā ceturtdaļfināla spēle pret Narvas “Trans”, bet svētdien, 17.jūnijā, izbraukumā metalurgi Latvijas kausa izcīņā vēlreiz dosies uz Ventspili, un šoreiz pretinieki jau būs nopietnāki nekā maija beigās – pašreizējie valsts čempioni. Ja skatāmies vēl tālāk, tad 21.datumā “Liepājas metalurgs” savā laukumā uzņems “Skonto”, bet 26.jūnijā liepājnieki atkal dosies uz Ventspili.

Būtiska nozīme būs ne vien spēlētāju meistarībai un fiziskajai sagatavotībai, bet arī psiholoģiskai noturībai, jo no komandas tiek prasītas uzvaras gan Latvijas kausa izcīņā, gan Baltijas līgā, tātad atbildības slogs varētu būt visai liels – klupienus nedrīkstēs atļauties, jo runa taču ir par izslēgšanas spēlēm. To atzīst arī Zelkēvičs: “Tuvākajā laikā mūs gaida ļoti nopietns pārbaudījums, jo īsā laika posmā nāksies aizvadīt spēles pret spēcīgiem pretiniekiem. Uzskatu, ka šie pieci mači16 dienu laikā, iespējams, būs grūtākais spēļu posms visā sezonā.”

Lai šos mačus aizvadītu atbilstoši kluba vadītāju izvirzītajiem sezonas uzdevumiem, spēlētāju resursu pietiek. Vismaz pašlaik pietiek. Jūlijā, kad atvērsies transfēru logs, izmaiņas komandā notiks, bet tagad zināms vienīgi tas, ka prom dosies Petkovičs, kurš pēdējā laikā ir sācis demonstrēt visai atzīstamu sniegumu. Komandas līdzjutējus gan vairāk uztrauc Karlsona un Kalona iespējamā aizbraukšana. Domājams, ka tas varētu notikt vienīgi tad, ja “Liepājas metalurgs” saņems pietekami vilinošus piedāvājumus, bet, kamēr interesentu nav, trauksmes zvanu skandināšanu vajadzētu atlikt. Tomēr pamats uztraukumam nezūd, jo ne katrs klubs ir gatavs sezonas vidū šķirties no diviem līderiem, vienlaicīgi saglabājot cerības uz kvalitatīvu sniegumu un uzvarām trīs turnīros.

Pēc diskvalifikācijas izciešanas jau svētdien laukumā varēs atgriezties Fereira, un saskaņā ar LFF Disciplinārā reglamenta pielikuma 1.2.punktu, virslīgas mačā drīkst piedalīties arī Toress. To apstiprināja arī LFF Disciplinārās komitejas vadītājs Viktors Kausiņš, minot, ka spēlētājs izlaiž tā turnīra nākamo spēli, kurā viņš ir nopelnījis noraidījumu. Tā kā Toress pie sarkanā plākstera tika kausa mačā pret “Vindavu”, tad viņam ies secen līdzdalība 17.jūnija kausa spēlē pret “Ventspili”.

Andris Sudmalis,
“Kurzemes Vārds”

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz