Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

20:02 Spēle noslēgusies, “Liepājas Metalurgs”–”Aktobe” 1:1 (divu spēļu summā – 2:1)

19.07.2006 18:49

0

“Liepājas metalurga” sākumsastāvs: Krucs, Kļava, Ivanovs, Zirnis, Surņins, Petrenko, Kalons, Soloņicins,Tamošausks, Astrausks, Karlsons.

Gaidītais “Aktobe” vienības spiediens mača sākumā izpalika, un vadībā pat varēja izvirzīties liepājnieki. Mača 5.minūtē teicamu iespēju neizmantoja Ģirts Karlsons, no pašas vārtu priekšas pamanoties pārsist pāri vārtiem. Turpinājumā brīžiem aktīvāk laukumā darbojās metalurgi, tomēr kopumā spēle bija līdzīga.

19.minūtē laukuma saimnieki izvirzījās vadībā. Pēc aizsarga Alekseja Nikolajeva raidījuma, bumba ceļā uz vārtiem atrada Genādija Soloņicina galvu un pēc rikošeta ielidoja vārtos – 1:0 “Aktobe” labā.

39.minūtē teicams reids no laukuma centra sanāca Mindaugam Kalonam, kurš aizkļuvis līdz pretinieku soda laukumam, izdarīja sitienu no aptuveni 16 metriem, bet mājinieku aizsargs izmisīgā lēcienā sitienu bloķēja.

Pirmā puslaika beigās no aptuveni 25 metriem spēcīgi pa vārtiem sit Soloņicins, vārtsargs bumbu tver.

Nedaudz vēlāk, pa labo malu ielaužoties soda laukumā, spēcīgu sitienu pa vārtiem izdara arī Karlsons, bet šoreiz vārtsargs izsit bumbu uz stūra sitienu.

Pirmais puslaiks ir noslēdzies ar nelielu laukuma saimnieku pārsvaru, tomēr neko īpašu “Aktobes” vienība nedemonstrē, pretinieku vārtus pat vairāk apdraud liepājnieki.

57.minūtē rezultāts kļūst 1:1 (divu spēļu summā 2:1 “Liepājas metalurga” labā). Mājinieku soda laukumā tika nogāzts Karlsons un Ivanovs no 11 metru atzīmes, ar spēcīgu raidījumu no vārtsarga labajā stūrī, neatstāja mājinieku vārtu vīram nekādas cerības.

58.minūtē maiņas abu vienību rindās. “Aktobe” sastāvā laukumā dodas mājinieku mīlulis Ašerbekovs, savukārt metalurgiem Grebis nomaina Astrausku.

Vienu brīdi “Aktobe” bija pilnībā pārņēmusi iniciatīvu, tomēr liepājnieki nospēlēja ļoti mieriīgi un pārliecinoši, kā arī meistarīgi vilcināja laiku. Neilgi pirms mača beigām kazahi izskatās morāli sagrauti un bezspēcīgi.

Spēle noslēgusies neizšķirti 1:1, kas nozīmē, ka divu maču summā ar 2:1 uzvaru izcīnīja “Liepājas metalurgs”. Braucam uz Kijevu!

Tuvāko pāris stundu laikā centīsimies sniegt plašāku informāciju par spēli.