Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 22. septembris

+16°C
Vējš: R 13.1 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Maigurs, Mārica, Māris

5 dienas līdz virslīgas startam  (6)

Atslēgvārdi futbols | karlsons ģirts

Sestdien Rīgā Olimpiskajā sporta centrā "Liepājas metalurgs" aizvadīs pirmo virslīgas sezonas spēli pret "Olimpa" futbolistiem. Svētdien mūsējie atgriezās no Turcijas, vakar sportistiem bija brīvdiena, bet, sākot ar šodienu, metalurgi trenēsies divas reizes dienā. Pirmos trīs čempionāta mačus, visticamāk, būs jāaizvada uz mākslīgā seguma. 2.kārtā 21.martā "Liepājas metalurgs" stadiona "Daugava" rezerves laukumā tiksies ar "Blāzmu", bet 5.aprīlī Ventspilī – ar "Tranzītu".

Šā gada virslīgas formula ir vienkārša: deviņas komandas – "Ventspils", "Liepājas metalurgs", "Skonto", "Tranzīts", "Blāzma", "Jūrmala", "Dinaburg", 'Daugava" un "Olimps" – izspēlēs četrus riņķus. Līdz ar to šajā sezonā katram klubam būs jāaizvada 32 spēles.

Pirms sezonas ar leģionāru meklējumiem mūsu klubam nav veicies. Turcijā vairāki izmēģinātie futbolisti mums palīdzēt nevarēs. Tunisiešu aizsargs Hišri, pēc dažu domām, ne tikai sekmīgi varētu aizstāt mūsu komandu atstājušo Fereiru, bet brazīlieti pat pārspēt, taču diemžēl pie slodzes viņam sākas veselības problēmas, un tādēļ viņa pievienošanās metalurgiem atkrita. Lietuviešu uzbrucējs Razulis treniņos rādīja, ka futbola spēli pieprot, taču pārbaudes spēlēs viņam tā īsti neizdevās radīt pat bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem. Reālākais un, iespējams, vienīgais starpsezonā sadabūtais leģionārs Liepājā varētu ierasties rīt. Transfēra pieprasījums ir aizsūtīts, vēl palicis atrisināt kompensācijas jautājumu noskatītā pussarga iepriekšējam klubam. Šodien ir pēdējā diena, kad klubi Latvijas Futbola federācijai var pieteikt leģionārus.

Tikmēr nav skaidrības par Karlsona nākotni. Svētdien viņš aizvadīja pārbaudes spēli Turcijā komandas "Anži" sastāvā, (viņa pārstāvētā komanda ar 0:1 zaudēja "Žemčužina Soči"), bet vakar atgriezās Liepājā. Internetā klīst Liepājas futbola draugiem bēdīga ziņa – Karlsons sezonas pirmo pusi spēlēšot Ventspilī… Sazināties ar Karlsonu, redakcijai vakar neizdevās.

Ints Grasis,
"Kurzemes Vārds"

  • Komentāri (6)
  • 0
+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Futbols

Saistītās ziņas

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!