Piektdiena, 17. maijs Umberts, Herberts, Dailis

Aleksandrs Koļinko kā mūris

07.10.2008 18:22

SK “Liepājas metalurgs” dublieri ar virkni virslīgas komandas spēlētājiem sastāvā izbraukumā ar 0:2 (0:2) zaudēja FC “Skonto” otrajam sastāvam. Abu dublieru komandu sastāvi bija ievērojami pastiprināti ar labi zināmiem spēlētājiem, bet mača lielākā zvaigzne gan uz papīra, gan laukumā bija Latvijas izlases vārtsargs Aleksandrs Koļinko, kas sargāja skontiešu vārtus.

Pirmajā puslaikā laukumā dominēja laukuma saimnieki, bet mūsējie regulāri pārturēja bumbu vidējā līnijā. Tādējādi par likumsakarīgu jāuzskata rīdzinieku divi gūtie vārti. Vispirms mazliet kļūdījās metalurgu vārtu vīrs Naglis, un Blanks panāca 1:0, bet savu pārsvaru skontieši dubultoja ar ļoti precīzu raidījumu no 25 metriem.

Jau pirmajā puslaikā metalurgiem nācās veikt piespiedu maiņu – 15.minūtē savainotā Aleksejeva vietā laukumā devās Rakels. Savukārt pēc pārtraukuma Beņuša, Prohorenkova un Rafaļska vietā laukumā devās Šlampe, Pirktiņš un Golovins, bet Kamešs no labās malas pussarga pozīcijas pārcēlās uz uzbrukuma līniju. Pēc pārkārtojumiem sastāvā metalurgu sniegums uzlabojās, un mūsējo pārsvaru otrajā puslaikā atzinis arī skontiešu treneris. Labāko iespēju gūt vārtus varēja izmantot Kamešs, kurš izgāja viens pret vienu ar Koļinko. Pieredzējušo meistaru jaunajam liepājniekam gan neizdevās apspēlēt, un mūsējiem nācās samierināties ar sausu zaudējumu.

Nākamo spēli “Liepājas metalurga” dublieri aizvadīs pirmdien, 20.oktobrī, pulksten 15 savā laukumā pret komandas “Vindava” futbolistiem.